Лікарі анестезіологи в Києві (Оболонський район)

Мира
Василий Григорьевич был частью команды, которая проводила мне оперативное вмешательство. Специалист очень понравился, вообще нет к нему никаких претензий. Доволен всем. Спасибо!
09 липня '18 г.
Мирон
Василий Григорьевич анестезиолог от Бога. Как же я боюсь общего наркоза. Для меня это страх сродни смерти. Поэтому со специалистом я встретился заранее и обсудил все нюансы. Очень доволен его подходом и пониманием!
27 червеня '18 г.
Познакомилась с Таней в клинике мать и дитя. Что сказать? Я безумно рада что жизнь меня свела с этой чудо женщиной. Была в её руках не раз, всегда легко и качественно, всегда по делу совет, рекомендации и даже не своему профилю подскажет на сколько знает. Моя фея сна
25 жовтня '17 г.
Алла
Консультировалась по вопросам анестезии для родов. Приятная женщина, профессионал. Консультацией довольна в полной мере.
13 вересня '16 г.
Анестезіолог
Врач-анестезиолог высшей категории оказывает консультационные услуги, назначает и применяет различные виды анестезии: эпидуральную, спинальную, внутривенную. Анализирует наличие противопоказаний, контролирует состояние пациента при проведении диагностических и лечебных процедур, требующих применения обезболивания. Состоит в Ассоциации анестезиологов Киева.
Анестезіолог
Спеціаліст Скляренко Василь Григорович - анестезіолог. Протягом 37 років займається розрахунком загального наркозу, з урахуванням вікової та вагової категорії пацієнтів. Спеціалізується на проведенні плазмаферезу. Лікар вищої категорії працює з сучасними знеболюючими препаратами.
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
Анестезіолог, реаніматолог
Лікар-анестезіолог, ефферентолог (фахівець з очищення крові) вищої категорії. Проводить лазерне опромінення крові, лімфосорбцію, плазмаферез, плазсорбцію і ультрафільтрацію.
31 рік досвіду
Лікар-анестезіолог, член Асоціації анестезіологів України. Веде консультативний прийом, здійснює індивідуальний підбір способу анестезії, розраховує дозу знеболювальних препаратів для проведення операції. Проводить анестезіологічне забезпечення пацієнтів під час оперативних втручань.
Анестезіолог, реаніматолог
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в області анестезіології. Веде консультативний прийом пацієнтів, здійснює індивідуальний підбір методу анестезії, визначає необхідну дозу знеболювальних препаратів для проведення оперативного втручання. Проводить анестезіологічне забезпечення пацієнтів під час оперативних втручань, медикаментозного сну.
Анестезіолог
Доктор вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в області анестезіології. Консультує пацієнтів перед проведенням оперативних втручань, проводить підбір способу анестезії з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, розраховує дози препаратів необхідних для знеболювання під час оперативних втручань. Займається анестезіологічним забезпеченням під час оперативних втручань (наркоз, медикаментозний сон).