Сторожук Людмила Анатоліївна

Дерматовенеролог, косметолог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Спеціаліст Сторожук Людмила Анатоліївна протягом 30 років ліквідує захворювання шкірних покривів і статевих органів. Дерматовенеролог вищої категорії. Здійснює ранню діагностику захворювань і призначає оптимальну схему терапії. Володіє навичками правильного впливу на шкірні покриви. Усуває зморшки і видимі дефекти. Повертає шкірі еластичність і пружність. Проводить хімічну очистку особи. На підставі типу шкірних покривів підбирає Догляду кошти для використання в домашніх умовах.

Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410

София
У Людмилы Анатольевны устраняла видимые дефекты на коже. Она подобрала для меня индивидуальную схему восстановления, чему я очень рада. Результат потрясающий. Теперь рекомендую вас всем своим знакомым.
Анита
Вы еще не знакомы с Людмилой Анатольевной? Девочки, все бегом к ней. Морщины, дефекты кожи и даже высыпания, она с легкостью вам уберет. Я выгляжу прекрасно и все благодаря ей!

• 1989 р. — Тернопільський державний медичний інститут.

Лікар надає послуги

• консультативний прийом;
  • діагностика шкіри;
  • контурна пластика;
  • мезотерапія обличчя, волосся, тіла;
  • пілінги;
  • механічна чистка;
  • догляд для обличчя;
  • підбирання засобів для домашнього догляду.

Лікар займається лікуванням захворювань

• демодекоз;