Пащенко Сергій Олександрович

Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Викликати додому
Лікар займається комплексним лікуванням гінекологічних захворювань. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнток. Виконує УЗД органів малого таза і кольпоскопію. Проводить радіохвильове лікування ерозії шийки матки. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Арсеній
Дуже хороший лікар! Тепле ставлення до пацієнта. Для мене відвідування гінеколога це стрес. Після державної поліклініки була 2-й раз в житті, але Сергій Олександрович був дуже акуратний та уважний. Огляд пройшов на висоті. Дякую фахівцю!
Олег Дидур
Відмінний лікар, як мені здалося компетентний. Призначив курс лікування. Детально розповів по кожному з препаратів, пояснив як застосовувати. В загальному мені все дуже сподобалося, І лікар, і клініка. Обов'язково прийду ще! Дякую!

• 1993-1999 рр. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.
  • Сертифікат лікаря по спеціалізаціям: "Акушерство та гінекологія", "Онкогінекологія", "УЗД".