Лікарі педіатри в Києві (Оболонський район)

Евгения
Отличный педиатр. Ходили на плановые осмотры, разобрали тогда все наши вопросы о прививках. А после годика дважды по болезни консультировались - все четко и аргументированно.
30 листопада '-1 г.
Лілія
Дуже досвідчений та уважний лікар!!! Вивчає проблему до дрібниць. Компетентний, висококваліфікований. Була у багатьох лікарів, але саме цей лікар допоміг. Рекомендую!!!
30 листопада '-1 г.
Лікар дуже уважний, співчутливий і кваліфікований. Я залишилася задоволена прийомом. Продовжую лікування, та вже відмічаю поліпшення свого самопочуття. Низький Вам уклін за проведену роботу, та Ваші знання! Щиро вдячна!
22 березеня '20 г.
Ірина
Лікар компетентний. На консультації детально вивчила суть проблеми: подивилася аналізи, розпитав про все. Першою консультацією ми з сином залишилася дуже задоволені. Спасибі лікаря за вичерпні відповіді на наші запитання, та лікування.
21 лютого '20 г.
Педіатр
Доктор Бегларян Степан Арутюнович — педіатр. Спеціалізується у дитячих захворюваннях загального профілю. Приймає пацієнтів у консультативному режимі. Проводить профілактичні огляди дітей першого року життя. Призначає індивідуальні схеми терапії вірусних та інфекційних патологій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Пульмонолог, педіатр, дитячий пульмонолог
Лікування складних форм бронхіальної астми, бронхіту, затяжної пневмонії, алергії. Лікування вроджених та спадкових захворюваннями дихальної системи, в тому числі муковісцидоз. Як пульмонолог приймає дорослих пацієнтів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Педіатр, дитячий алерголог
Консультує батьків з питань дитячого здоров'я, займається лікуванням широкого спектру дитячих захворювань, у тому числі алергічних проявів. Застосовує консервативні методи лікування, призначає і розшифровує лабораторні дослідження.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Педіатр, алерголог
Лікар-педіатр, займається догляд за новонародженими, лікуванням дітей з інфекційними і гострими захворюваннями. Лікує ГРВІ, грип, кір, вітрянку, ангіну, пневмонію, бронхіт, гастрит і ін. Доктор Антропова Т.В. є членом Асоціація педіатрів України.
Педіатр, неонатолог
Доктор Каламанова О.П. завідуюча педіатричним відділенням Медіком на Оболоні. У професійній області використовує комплексний підхід, при захворюваннях верхніх і нижніх дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, ГРВІ, ГРЗ.
Педіатр, неонатолог, дитячий імунолог
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Педіатр вищої категорії, фахівцем по грудному вигодовуванню і лікування гіпогалактії (нестачі молока) у годуючих мам. Доктор займається діагностикою та лікуванням гельмінтозів у дітей, вітряної віспи, скарлатини, інфекційний мононуклеоз, фарингіт, ларингіт, трахеїт, бронхіт, неускладнена пневмонія і ін.
Невролог, педіатр
Викликати лікаря додому
Дитячий невролог першої лікувальної категорії, педіатр — займається лікуванням перинатального ураження ЦНС, затримки мовного розвитку, енурезу, ДЦП, пароксизмальних станів, дитячих неврозів. Володіє остеопатичними методами, транскраніальної і трансвертебральної\ мікрополярізації.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Київ вул. Регенераторна, 4 (корп. 8/2) м.Дарниця4210м.Лівобережна318
Викликати лікаря додому
Доктор Лаура Самвеловна - педіатр вищої категорії, займається лікуванням часто хворіючих дітей, комплексне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей. Основні рекомендації лікаря загартовування, здоровий спосіб життя і відпочинок на морі.
Педіатр, Неонатолог, Дитячий гастроентеролог
Лікар педіатр, неонатолог, гастроентеролог вищої категорії. Надає послуги з лікування захворювань органів дихання, займається проблемами грудного вигодовування, проводить забір аналізів, вакцинацію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Викликати лікаря додому
Лікар-педіатр (другої категорії), проводить лікування дітей з інфекційними і гострими захворюваннями, імунопрофілактику, спостереженні дітей з народження, складанні карти щеплень.