Сторінка 32. Гінекологи в Києві

09 січня '17 г.
Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, лікар з пренатальної діагностики
Доктор Порхун Василь Васильович має другу лікарську категорію в областях акушерства і гінекології. Спеціалізується на інфекційних захворюваннях жіночої сечостатевої системи. Діагностує і лікує такі недуги, як хламідіоз і паппіломовіруса. Крім того, займається лікуванням безпліддя у жінок, ендометріозу і міоми матки. Як терапевтичного методу використовує радіохвильові технології. Проводить профілактику захворювань, що передаються статевим шляхом.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на лікуванні гінекологічних захворювань, зокрема, кандидозу, вульвита, вагініту, ерозії. Розробляє індивідуальні схеми лікування безпліддя. Допомагає в плануванні вагітності, займається її веденням, приймає пологи. Консультації надаються за індивідуальною записи.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується в області акушерства та гінекології. Здійснює планування, ведення вагітності та підготовку до пологів. Займається виявленням і консервативним лікуванням кіст яєчників. Приймає пацієнток з порушенням менструального циклу, полікістозом яєчників і дисфункціональними матковими кровотечами.
Консультація от 580 грн.
Акушер-гінеколог
Доктор Іщук Жанна Василівна, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на питаннях гінекологічного профілю, надає послуги ультразвукового діагноста. Лікує захворювання репродуктивної системи у жінок, а також лікує вагініт, хламідіоз, мікоплазмоз і молочницю. Проводить процедуру кольпоскопію. Робить ультразвукове дослідження вагітних і органів малого тазу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гінеколог
Займається лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи, виконує широкий спектр гінекологічних маніпуляцій і діагностичний досліджень (кольпоскопію, біопсію шийки матки, введення і видалення ВМС і багато іншого).
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Акушер-гінеколог вищої категорії, надає повний спектр послуг, пов'язаних з діагностикою та терапією порушень репродуктивної системи жінок. Проводить обстеження на предмет запальних процесів в органах малого таза, володіє технікою УЗД. Займається акушерством, допомагає вагітним жінкам з підготовкою до майбутніх пологів. Приймає пацієнтів з ерозією шийки матки і іншими недугами запального характеру. У медичній практиці широко використовує метод озонотерапії.
Київ вул. Шовковична, 34в р.Печерський
Дитячий гінеколог
Дитячий гінеколог, проводить консультації для дівчаток при скаргах на дискомфорт в області сечостатевої системи. При необхідності виконує огляд за допомогою кольпоскопа. Також займається проведенням УЗД органів малого таза, збором і вивченням біологічних матеріалів для постановки діагнозу. Виписує висновок, призначає відповідну терапію. Практикує як консервативні, так і оперативні методи лікування.
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні безпліддя, а також захворювань сечостатевої системи. Займається медичним наглядом за перебігом вагітності, визначає стан плода, приймає пологи. Надає лікарську допомогу у родовому процесі, допомагає у післяпологовий період.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на лікуванні запальних і бактеріальних захворювань жіночої статевої системи. Проводить терапію кандидозу, вагініту й ерозії, усуває кісти. Допомагає у плануванні вагітності, веде облік. Приймає пологи і допомагає у післяпологовий період.
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗ-діагностики
Наталія Миколаївна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань жіночої статевої сфери. Лікує інфекційні, запальні хвороби, видалення новоутворень на статевих органах, ведення вагітності та ін. Проводить кольпоскопію, паркан мазків, лікування ерозії шийки матки.