Бахмат Наталія Борисівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Лікар акушер-гінеколог, фахівець ультразвукової діагностики першої кваліфікаційної категорії. Займається лікуванням патологій органів жіночої статевої сфери, включаючи захворювання, викликані інфекціями. Проводить діагностику недуг запального характеру, підбирає лікування індивідуально для кожного пацієнта. Займається профілактикою і терапією передракових станів, у тому числі пухлин молочних залоз. Володіє навичками проведення кольпоскопії й ультразвукової діагностики. Консультує жінок у питаннях вагітності, проводить пренатальні скрининги. Також спеціалізується на проведенні вакцинації пацієнток проти папіломавірусу.

Голодова Марина
Вернула мне мое женское здоровье - Бахмат Наталия Борисовна! Внимательная, добрая, очень терпеливая и аккуратная. По всей женской линии в нашей семьи проблемы. Сестра тоже у нее лечилась, мы теперь довольны и радуемся жизни.
Валерия
Бахмат Наталия Борисовна - супер акушер-гинеколог!Лечилась у нее от патологии, вызванной инфекцией. Проводила диагностику воспалительного характера. Лечение мне подобрала индивидуально, потому что на некоторые препараты у меня аллергия. Очень мне с ней повезло. У кого такие же проблемы-рекомендую. Берегите себя.
Бахмат Наталью Борисовна хороший человек я рожала у нее первого ребенка 19лет назад очень внимательная как женщина очень добрая мечтаю с ней встретиться показать фото сына и просто поговорить с ней и конечно же попасть на прием!

• 1998 p. — Харківський державний медичний університет, спеціальність: лікувальна справа.

• 2017 p. — конференція «Діти після ДРТ».

Лікар акушер-гінеколог, фахівець ультразвукової діагностики надає послуги:

• кольпоскопія;
  • УЗД малого таза;
  • УЗД під час вагітності;
  • ведення вагітності.

Лікар акушер-гінеколог, фахівець ультразвукової діагностики займається лікуванням захворювань:

• вагініт;
  • запальні процеси;
  • патології шийки матки;
  • інфекції, в тому числі що передаються статевим шляхом;
  • безпліддя;
  • генітальний герпес і т.д.