Домнич Олена Петрівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог
Лікар вищої категорії
Акушер-гінеколог з вищою кваліфікаційною категорією, спеціалізується на лікуванні безпліддя і невиношування плоду. Проводить консультації сімейних пар з питань планування вагітності, надає допомогу при ендокринних захворюваннях, займається лікуванням венеричних патологій. Володіє хірургічними методами терапії.

Прекрасный врач. Наблюдалась у нее во время беременности. Елена Петровна очень внимательный и отзывчивый врач, поддерживала меня в тяжелые моменты, когда меня пришлось госпитализировать. Спасибо вам большое за все. Сейчас смотрю на свою доченьку и радуюсь!
Лиза
Понравилось, что обращается с пациентами не сухо, искренне интересуется проблемами. Наблюдаюсь у нее уже давно, вот недавно приходили с мужем на консультацию по поводу беременности: очень хорошие впечатления!
Юля
У Елены Петровны наблюдаюсь четвертый год. Благодаря ей избавилась от проблем, что больше десяти лет не могли поставить диагноз. Анализы назначает самые необходимые и только по полученным результатам начинает разбираться дальше. Это первый доктор, которому я стала доверять, профессионализм которого абсолютно во всем, и, конечно, излечение от болезней тому доказательство.

• 2000 р. - медичний (лікувальний) факультет, спеціальність "лікувальна справа", Полтава.

• 2005 р. - ТУ "Актуальні питання перинатології";
  • 2008 р. - ТУ "Ендокринологія в акушерстві та гінекології";
  • 2009 р. - ТУ "Кольпоскопія та запальні захворювання в гінекології";
  • 2011 р. - ТУ "Сучасна діагностика (кольпоскопічний скринінг), профілактика (вакцинація) та лікування захворювань шийки матки.";
  • 2011 р. - ТУ "Інфекції в акушерстві та гінекології";
  • 2012 р. - ТУ "Актуальні проблеми репродуктивного здоров'я жінок";
  • 2013 р. - ТУ "Сучасні принципи ведення багатоплідної вагітності, а також вагітності і пологів у жінок з рубцем на матці".