Лісова Вікторія Володимирівна

Гінеколог, гінеколог-Ендокринолог, УЗД-фахівець
Доктор Лісова Вікторія Володимирівна має вищу кваліфікаційну категорію за профілем акушерства і гінекології. Консультує, проводить профілактичні огляди і ультразвукові дослідження. Діагностує і лікує захворювання, що вражають шийку матки, приймає пацієнток з безпліддям та клімактеричних розладами. Здійснює лікування венеричних хвороб, патологічних утворень і структурних змін органів жіночої репродуктивної системи.

Тетяна
Лікар Лесова Вікторія Володимирівна - надзвичайно чудовий лікар і класний спеціаліст. У шлюбі вже більше 12 років, одружилися ще в університеті. Вагітність не планували, хотіли пожити для себе. Коли почали працювати над поповненням в родині, нічего не вийшло. У мене діагносиували ендометрит. Дякуючи компетенції, досвіду і правильній тактиці лікування у нас народилася доня, вагітність проходила добре. Низький уклін за Вашу роботу!
Зіна
Моя тітка померла від раку молочної залози. Під час профогляду 14 років тому знайшли ущільнення в правій молочній залозі. На прийом прийшта до Лесової Вікторії Володимирівни. Пройшла обстеження - мастопатія. Дякуючи професіоналізму і компетенції Вікторії Володимирівни хвороба не прогресує і майже зникла. Дякую Вам!

Гінеколог, УЗД-спеціаліст надає послуги

• консультативний прийом;
  • кольпоскопія;
  • призначення та корекція лікування;
  • УЗД органів малого тазу;
  • лікування гінекологічних патологій;
  • малі гінекологічні операції.

Гінеколог, УЗД-спеціаліст займається лікуванням захворювань

• жіноче безпліддя;