Сторінка 33. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Гінеколог
Лікар займається лікуванням, профілактикою і діагностикою захворювань жіночої статевої системи. Визначає функціональний стан органів, усуває запальні та інфекційні захворювання. Лікує уретрит, цистит, вагініт, бактеріальний вагіноз, ерозії. Займається медикаментозною терапією кіст.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, консультант з лактації
Лікар Якубчик Наталія Миколаївна — акушер-гінеколог вищої категорії. Спеціалізується на захворюваннях репродуктивної системи, допомагає у відновленні гормонального фону. Ліквідує патологічні порушення запального і інфекційного характеру. Приймає в консультаційному режимі. Визначає причини безпліддя, займається ранньою діагностикою та лікуванням патологій сечостатевої системи. Веде вагітність, консультує з питань правильного планування. Спеціалізується на усунення поліпів і новоутворень на шийці матки. Застосовує сучасні методики лікування.
Гінеколог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань жіночої статевої системи. Веде консультативний прийом і огляди. Займається відновленням менструального циклу, підготовкою до вагітності. Лікує запальні та інфекційні захворювання, зокрема, вагініт, вагіноз, міому, запалення придатків і яєчників, кісти.
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Гінеколог, Акушер-гінеколог, репродуктолог
Доктор спеціалізується в області акушерства та гінекології. Протягом 8 років успішно діагностує і лікує запалення матки, маткових труб і яєчників, дисплазію шийки матки, опущення стінок піхви і гіпертрофію малих статевих губ. Займається веденням вагітності і індивідуальним підбором методів контрацепції.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується в питаннях планування та ведення вагітності. Бере активну участь в родовому процесі, надає підтримку в післяпологовий період. Спеціалізується на лікуванні патологій вагітності, запальних процесів і травм. Усуває можливі післяпологові травми і ускладнення.
Гінеколог, мамолог
Доктор Вергуленко-Фаль Алла Олегівна спеціалізується в області лікування захворювань жіночої репродуктивної системи і молочних залоз. Веде консультативний прийом, огляд пацієнтів, виконує діагностику захворювань. Займається лікуванням безпліддя, запальних процесів, гормональних розладів, ЗПСШ, мастопатії, раку молочної залози. Розробляє індивідуальні схеми терапії.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація 800/1350 грн.
Лікар УЗД діагностики, акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог, дитячий гінеколог, лікар УЗД
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи, працює з ускладненнями. Спеціалізується на консервативному та хірургічному лікуванні патологій шийки матки. Успішно лікує кісти яєчників, міоми матки та безпліддя. В роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський