Сергієнко Олена Миколаївна

Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на ультразвукових діагностичних дослідженнях і питаннях репродуктології. Лікує безпліддя, консультує при проблемах зачаття, спостерігає вагітних. Крім того, надає послуги лікування запалень та інфекцій жіночої статевої системи. Практикує в роботі лазерні і радіохвильові технології.
Київ вул. Харківське шосе, 182 (2 поверх, вхід з двору, оф. 234) м.Бориспільська133м.Вирліца96

Кристина
Специалист высококлассный, очень грамотный, видит проблемы, знает решение. К ней мы обратились с бесплодием. Можно задать любой вопрос, очень подробно и понятно донесена информация. Огромное спасибо. Здорово, что в нашей медицине есть такие врачи.
У Алены Николаевны я проходила УЗИ во время беременности. После приема остались только положительные впечатления. Очень приятная доктор. Я рада, что записалась на прием именно к ней!
врач грамотная и умная женщина, все процедуры проводит образцово
Жанна
Спасибо, что есть такие врачи. Советую.

• Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я.Горбачовського, лікувальний факультет (2004 р.);
  • Інтернатура по напряму "акушерство і гінекологія" на кафедрі акушерства, гінекології і репродуктології при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика, м. Київ (2006 р.).

• 2006 р. — "Кольпоскопія і УЗ-ехоскопія в акушерстві і гінекології";
  • 2007 р. — "Ендокринологія в акушерстві і гінекології";
  • 2008 р. — "Допоміжні репродуктивні технології в лікуванні безпліддя";
  • 2011 р. — "Діагностика, лікування і вакцинопрофілактика захворювань шийки матки".