Сторінка 31. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Гінеколог, Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар-гінеколог, репродуктолог, акушер-гінеколог, має вчений ступінь, к. М. Н., Вища кваліфікаційна категорія. Веде діагностично-консультативний прийом, проводить огляд пацієнток, призначає лікування захворювань шийки матки, встановлює і видаляє ВМС, проводить вишкрібання. Пройшла стажування в Німеччині, автор 25 наукових статей.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Акушер-гінеколог, дерматовенеролог
Основні напрям роботи Юлії Володимирівни: естетична гінекологія і антіейдж медицина.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Гінеколог, гінеколог-Ендокринолог, УЗД-фахівець
Доктор Лісова Вікторія Володимирівна має вищу кваліфікаційну категорію за профілем акушерства і гінекології. Консультує, проводить профілактичні огляди і ультразвукові дослідження. Діагностує і лікує захворювання, що вражають шийку матки, приймає пацієнток з безпліддям та клімактеричних розладами. Здійснює лікування венеричних хвороб, патологічних утворень і структурних змін органів жіночої репродуктивної системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Ведучий репродуктолог, акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, фахівець УЗ - діагностики.
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, спеціалізується на консультуванні пацієнтів з питань вагітності, акушерства, веде спостереження вагітності, в тому числі після ЕКЗ, складні вагітності, обтяжені і патологічні. Володіє навичками ультразвукової діагностики.
Акушер-гинеколог
Акушер-гінеколог, Дитячий гінеколог
Акушер-гінеколог, дитячий гінеколог. Веде консультативний прийом гінеколога. Проводить діагностику і лікування запальних і інфекційних захворювань жіночої репродуктивної системи, в тому числі захворювань шийки матки. Володіє методикою установки внутрішньоматкової спіралі.
Київ вул. Ярослава Івашкевича, 6/8 А м.Оболонь459м.Мінська4710
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог, Ганцалева Оксана Федорівна, надає послугу планування вагітності, займається діагностикою та лікуванням запальних захворювань жіночих статевих органів, патологій шийки матки, ЗПСШ, також проводить корекцію гормональних порушень.
Київ вул. Ярослава Івашкевича, 6/8 А м.Оболонь459м.Мінська4710
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Шляхтіна Анастасія Олександрівна - акушер-гінеколог, фахівець з ультразвукової діагностики. Лікар другої категорії, досвід роботи 6 років. Спеціалізується на захворюваннях репродуктивної системи. Проводить перинатальну діагностику, веде облік вагітних. Допомагає в ліквідації збоїв менструального циклу, розробляє комплексні схеми терапії безпліддя.
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д м.Оболонь142м.Мінська203
Акушер-гінеколог
Лікар займається виявленням та лікуванням гінекологічних патологій. Лікує полікістоз яєчників, ендометріоз і захворювання шийки матки. Проводить профілактику хвороб, що передаються статевим шляхом. Виконує відеокольпоскопію і біопсію шийки матки.
Гінеколог
Доктор займається виявленням і терапією гінекологічних захворювань. Здійснює ведення вагітності, проводить профілактику хвороб, що передаються статевим шляхом. Лікує клімакс, молочницю і передменструальний синдром.
Київ м. Ірпінь, вул. Соборна, 128/1