Сторінка 30. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Уролог
Шелудченко Микола Костянтинович - лікар-уролог вищої категорії з великим досвідом, приймає пацієнтів в "Оксфорд Медікал" в Ірпені на вул. Університетська 2/1, корп.3. Спеціалізується на лікуванні передчасного сім'явиверження, еректильної дисфункції, варикоцеле, циститу, пієлонефриту, баланіту та баланопоститу, безпліддя в чоловіків і сечокам'яної хвороби. Микола Костянтинович надає кваліфіковану допомогу і застосовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Запишіться на прийом для професійного урологічного обстеження та лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Київ м. Ірпінь, вул. Університетська, 2/1 (корп. 3)
Гінеколог, лікар УЗД
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-09-20
Гінеколог
Лікар-гінеколог першої категорії із досвідом роботи 8 років. Спеціалізується на лікуванні непрохідності маткових труб, ерозії та дисплазії шийки матки, вульвіту та ін. Лікар проводить консультативний прийом, узд діагностику, постановку діагнозу та призначення лікування. Також Тетяна Федорівна виконує такі види діагностики як: кольпоскопія, біопсія, мазки, а також веде методики лазерного лікування в гінекології.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар-акушер-гінеколог першої категорії, лікар ультразвукової діагностики, досвідчений спеціаліст займається веденням вагітності, підбором методів контрацепції, лікуванням патологій шийки матки, порушеннями менструального циклу.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
Акушер-гінеколог
Гінеколог
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу. Проводить радіохвильове лікування ерозії шийки матки, біопсію шийки матки. Призначає необхідні аналізи та обстеження для з'ясування готовності організму жінки до зачаття. Здійснює ведення вагітності.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-09-20
Викликати лікаря додому
Акушер-гінеколог, що займається лікуванням захворювань гінекологічного характеру, веденням вагітності, проводить ультразвукову діагностику органів малого тазу.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на комплексній терапії гінекологічних патологій. Виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу та кольпоскопію. Проводить біопсію шийки матки. Здійснює ведення вагітності після вилікуваного безпліддя, багатоплідних вагітностей, також веде вагітності після звичайного невиношування, перинатальних втрат в анамнезі.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Акушер-гінеколог, репродуктолог