Регеда Володимир Володимирович

Дерматовенеролог
Лікар вищої категорії
Лікар Регеда Володимир Володимирович - з 32-річним стажем роботи, спеціалізується в області дерматовенерології. Доктор займається вивченням причин і методів профілактики патології шкірних покривів і слизових бактеріального, вірусного та грибкового походження. Звернутися до Регеда В.В. можна для лікування хламідіозу, трихомоніазу, уреаплазмозу і хронічного запалення простати. Спеціаліст надає допомогу всім пацієнтам, незалежно від віку. Консультує пацієнтів, які страждають хронічними системними захворюваннями з ураженням шкіри.
Київ вул. Ярослава Івашкевича, 6/8 А м.Оболонь459м.Мінська4710

Кирилл
После отпуска приехал со странными кожными высыпаниями, не на шутку испугавшись я сразу пошел к Владимиру Владимировичу. К счастью, ничего серьезного не нашли, но благодаря лечению от сыпи не осталось и следа. Я доктором остался доволен.
Сергей
Моя бывшая подружка на прощание нагладила меня хламидиозом. Потому даже времени погоревать за отношениями не было, я пошел к Владимиру Владимировичу и начал лечение. Длительный курс лечения и я снова здоров, весел и бодр) Теперь я на пути новых свершений и поисков судьбы, и пусть даже эти мысли мне достались такой ценой)