Овчинникова Наталія Володимирівна

Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог
Лікар першої категорії
Лікар проводить комплексне лікування гінекологічних захворювань. Виконує біопсію шийки матки, УЗД органів малого тазу та відеокольпоскопію. Лікує ендометріоз, вагініт, ендометрит, кісти яєчників та передменструальний синдром. Спеціалізується на оперативному лікуванні захворювань шийки матки, радіохвильовій терапії.

Юля
Овчинникова Наталья Владимировна в мц Вита Медикал лечила мне воспаление яичников. Я быстро поправилась и с тех пор наблюдаюсь только у этого гинеколога
Анлелина
Наталя Володимирівна просто чудовий спеціаліст! Проходила у неї УЗД органів малого тазу. Лікар детально все подивилася. звернула увагу на ділянки які не дуже їй сподобалися. після обстеження пояснила причини, та дал поради по лікуванні. Рекоендую!
Хороший, кваліфікований лікар. Така думка у мене склалася після першого візиту до Наталі Володимирівни. З перших хвилин прийому помітно що спеціаліст усіма силами хоч допомогти. Вона уважна до найменших дрібниць. Призначене лікування допомогло.
Катерина
Лікар приємна у спілкуванні, добре все пояснює, терпляче відповідає на всі запитання, все чітко і по суті. Мені однозначно сподобалася.

• 2003-2009 рр. НМУ ім. О. О. Богомольця.
  • 2009 - 2012 рр. — інтернатура на базі Перинатального Центру м. Київ.

Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог надає послуги

• комплексне лікування гінекологічних захворювань;
  • біопсія шийки матки, УЗД органів малого тазу та відеокольпоскопія;
  • лікування ендометріозу, вагініта, ендометрита, кісти яєчників та передменструального синдрома;
  • оперативне лікування захворювань шийки матки, радіохвильова терапія