Гребінь Людмила Василівна

Гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Гребінь Л. В. спеціалізується в області гінекології та УЗ-досліджень. Надає послуги ультразвукової діагностики, консервативної і хірургічної терапії аменореї, ендометриту, міоми матки, кісти яєчника, ерозії і дисплазії шийки матки та інших патологій, а також лікування венеричних захворювань.
Київ пр-т Павла Тичини, 22 м.Лівобережна3911м.Дарниця5210м.Позняки15

Дарья
Приятная доктор, мне очень понравилось, как она проводит диагностику. Рекомендую.
Этому врачу только самый хороший отзыв!Вела мои 2 беременности!Аккуратно смотрит, уважает пациентку! Поправилась во время беременности только на 8 кг! Низкий ей поклон! Идеальный врач! Я водила к ней др.своих знакомых! Врач от бога!
О.
Наблюдалась у Людмилы Васильевны по поводу кисты яичника, думала, что нужно готовиться на операцию, но ошиблась. С помощью лекарств, назначенных врачом, на контрольном УЗИ уже не было патологии. Спасибо огромное:-)
Валентина Петровна
Хочу выразить благодарность Людмиле Васильевне. Обратилась по совету знакомой. Ранее диагностировали миому, боялась, что кроме операции ничего не поможет. Но, благодаря врачу полностью вылечилась и без всяких операций! Врач от Бога!
Інна
До Людмили Василівни звернулась зі своїм захворюванням і була приємно вражена ставленням лікаря до пацієнта. За весь прийом жодного докору в свою сторону не почула. Лікар уважно мене вислухала та призначила необхідну схему лікування. Дякую за кваліфіковану допомогу.
Вика
Очень хороший врач — знает свое дело. На приеме всегда внимательна и тактична. Регулярно прохожу профилактические осмотры у Людмилы Васильевны и рекомендую ее всем своим знакомым!
Любовь
В свое время очень помогла. Сейчас я не только здорова, но и имею ребенка.

• 1990 р. – Лікувальний факультет Хабаровського державного медичного університету;
  • Інтернатура за спеціальністю «гінекологія».

• 1994 р. – курс спеціалізації «Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології»;
  • 1996 р. - курс спеціалізації «Спадкові патології»;
  • 2002 р. — курс спеціалізації «Кольпоскопія»;
  • 2003 р. - курс спеціалізації «Медико-соціальні заходи у профілактиці не виношування вагітності»;
  • 2006 р. — курс спеціалізації «Кольпоскопія при запальних захворюваннях в гінекології»;
  • 2007 р. - курс спеціалізації «Ефективна допомога під час вагітності та народженні дитини»;
  • 2010 р. — курс спеціалізації «Сучасні підходи в охороні репродуктивного здоров'я молоді»
  • 2013 р. — курс спеціалізації «Питання профілактична перинатології та планування сім'ї»;
  • 2014 р. — тематичне удосконалення з "УЗД діагностики";
  • 2015 р. — курс спеціалізації "Наукові основи та сучасні способи фототерапії".
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Главный врач