Михальчук Олександра Володимирівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Доктор Михальчук Олександра Володимирівна, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Надає консультативні послуги з діагностики та лікування захворювань гінекологічного профілю. Спеціалізується на гострих і хронічних кровотечах, запальних патологіях статевих органів. Допомагає пацієнтам із захворюваннями шийки матки, встановлює внутрішньоматкову спіраль. Здійснює ультразвукове обстеження плоду у вагітних і органів малого тазу.
Київ м. Васильків, вул. Соборна, 66

Самый лучший акушер- гинеколог, принимала сложноватые роды на высшем уровне. В общем самый лучший врач который когда либо мне попадался . рекомендую всем
Михальчук Александра Владимировна проявила себя как мыслящий специалист в вопросах гинекологии. Она может сама провести обследование на ультразвуковом аппарате, и уже в дальнейшем отталкиваться от этих полученных данных. Подходит очень внимательно к вопросу лечения. Обязательно поинтересуется ,есть ли у вас аллергия или какие то другие заболевания.
Лариса
Акушер- гінеколог Олександра Володимирівна Михальчук була зі мною дуже люб'язна та усміхнена. Поцікавилася моїм загальним станов.Уважно вислухала причини мого звернення.Олександра Володимирівна зробила обстеження , та назначила ще декілька аналізів. Через тиждень у мене контрольний прийом у неї, для корекції лікування.
Дарья
Олександа Владимировна Самый лучший врач генеколог рекомендую очень мне помогла даже в телефоном режиме
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Гинеколог-эндокринолог, Маммолог, УЗИ-диагност