Новосьолова Зоя Вікторівна

Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-діагност
21 рік досвіду
Лікар другої категорії
Доктор Новосьолова Зоя Вікторівна спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Лікар другої категорії. Проводить УЗ-моніторинг м'яких тканин, з метою виявлення патологічних відхилень в шкірних і жирових покривах, м'язах. Діагностує за допомогою ультразвуку лімфатичні вузли, молочні і щитовидні залози. Спеціаліст у захворюваннях гінекології. Крім них проводить всі види УЗД, включаючи суглоби, органи черевної порожнини та ін.

Проходила недавно диагностику у этого специалиста. Очень довольна результатом, на все вопросы получила ответы.
Тамара
После тщательного обследования у Новоселовой все встало на свои места. Зоя Викторовна сумела распознать причину моего недуга в процессе исследования. Грамотный и внимательный врач!
Павел
Очень грамотный УЗист!
Вероника
Делала УЗИ у этого доктора. Внимательная, дотошная, хороший специалист.
Вікторія Валеріївна
29 квітня '22р.
Була на прийомі в Новоселової Зої Вікторовни в медичному центрі в Києві на вул.Ломоносова, дуже уважна, професійна, делікатна лікарка, також самостійно виконує узд, все детально і аргументовано пояснює, залишилися дуже приємні враження, рекомендую!
Яна
Грамотний і уважний лікар. Лишилась задоволена відвідуванням саме цього лікаря.