Пак Людмила Вікторівна

Онкогінеколог
Лікар займається діагностикою, лікуванням і профілактикою новоутворень жіночої репродуктивної системи, включаючи доброякісні та злоякісні пухлини. Для уточнення діагнозу призначає розширену кольпоскопію, мазок на онкоцитологию, аналіз крові на онкомаркери, ультразвукове дослідження органів малого таза.

Лікар просто розумничка! Легко і просто з нею спілкуватися, як з доброю подругою. А це багато значить як для пацієнта, та для результату лікування! Дай Бог здоров'я Вам і кар'єрного зростання! Вже дано рекомендую усім своїм знайомим!
Лікар дуже хороший, уважна і позитивна людина. Лікар дійсно професіонал! Дуже добре мене проконсультувала, на відміну від двох інших клінік, в яких я була до цього. рекомендації дієві, та слушні. Все не найвищому рівні. Дякую за все!
Добрий вечір, Пак Людмила Вікторівна, дуже, гарний лікар, чемна, приємна, уважна, я її дуже вдячна за її увагу.