Сторінка 14. Гінекологи в Києві

08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, ендокринолог, фахівець УЗ діагностики
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується в області гінекології, ендокринології, репродуктології та ультразвукової діагностики. Лікує безпліддя, передракові стани, гормональні та клімактеричні порушення. Виконує кольпоскопію, кріодеструкцію шийки матки, гістероскопію, діагностичне вишкрібання маткової порожнини.
Акушер-гінеколог
Лікар Явтушенко Олена Станіславівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на проведенні ультразвукового обстеження та лікування захворювань з області гінекології. Консультує пацієнток з питань планування та протікання вагітності і пологів. Проводить УЗД-діагностику органів малого таза, досліджує плід на всіх етапах вагітності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Київ вул. Березова, 2 м.Видубичі2055
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог
Лікар спеціалізується на консервативному та оперативному лікуванні патології шийки матки, лікуванні патологій щитовидної залози. Займається діагностикою та лікуванням безпліддя, у тому числі з використанням допоміжних репродуктивних технологій. Здійснює ведення коморбідних пацієнтів.
Терапевт, Ендокринолог, Гомеопат, ДРТ-діагност
Доктор першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі ендокринології, терапії. Надає послуги гомеопата, діагноста. Веде консультативні прийоми. Займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного і ендокринологічного профілю. Валерій Олександрович є членом Міжнародної медичної гомеопатичної ліги (LMHI), асоціації гомеопатів України, а також членом української філії Товариства натуральної медицини (Ганновер, Німеччина).
Консультація от 220 грн.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні гінекологічних патологій. Виконує кольпоскопію і гістероскопію, діагностичне вишкрібання стінок порожнини матки, операції на придатках матки, пластику піхви і зовнішніх статевих органів. Лікує ендометріоз, дисплазію шийки матки, клімакс і ендометрит.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Осауленко Н. А. спеціалізується в акушерстві та гінекології, їй присвоєно вищу лікарська категорія. Проводить консультації вагітних, приймає пологи, виконує процедури з усунення патологій матки і терапії інфекційних хвороб. Володіє методиками проведення УЗД, кольпоскопії, біопсії, аргоноплазменной аблації.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5 м.Театральна1215м.Хрещатик114
Акушер-гінеколог, хірург
21 рік досвіду
Максим Володимирович спеціалізується в області акушерства, гінекології, ендоскопії, хірургії, ультразвукової діагностики, лапароскопії та гістероскопії. Займається діагностикою та терапією запальних захворювань органів малого таза, патологій шийки матки. Проводить установку і видалення внутрішньоматкових контрацептивів, різні види малоінвазивних операцій. Веде консультативний прийом.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
21 рік досвіду
Доктор Лазаревич Алла Едуардівна - акушер-гінеколог, фахівець з ультразвукової діагностики. Лікар першої категорії. Протягом 15 років допомагає жінкам в питаннях планування вагітності. Спеціалізується на захворюваннях репродуктивної системи. Консультує з питань правильної контрацепції, допомагає підібрати оптимальний варіант запобігання.
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д м.Оболонь142м.Мінська203
Гінеколог, УЗД-фахівець
Гінеколог Цупко Євген Вікторович спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань органів жіночої статевої системи. Проводить консультацію щодо стану жіночих статевих органів, їх огляд і діагностику відхилень. Займається лікуванням запальних захворювань, хвороб шийки матки. Спеціалізується на лікуванні ерозії шийки матки. Самостійно проводить УЗД матки і органів малого тазу. Проводить УЗД вагітним на всіх етапах виношування плоду. Консультує жінок і веде їх вагітність. Успішно практикує лікування молочниці. Бере мазки для дослідження доброякісних і злоякісних пухлин. Лікує міому матки, ендометрит і ендометріоз.
Київ пр-т Миколи Бажана, 30 м.Харківська117м.Позняки122