Здорові люди, медичний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

ЗБІЛЬШИМО КІЛЬКІСТЬ ЗДОРОВИХ ЛЮДЕЙ РАЗОМ. Ми – колектив досвідчених медиків, з досвідом роботи в медицині більше 20 років. Втілюємо наш професійний досвід в сфері приватної медицини.

Напрямки, педставлені у нас :

• пульмонологія,
  • неврологія,
  • рефлексотерапія,
  • загальна педіатрія.

Кожен з фахівців нашого мед. центру надасть високопрофесійну консультацію в своїй сфері,складе план реабілітації, пояснить дії з профілактики. А лікар невропатолог при потребі проведе курс рефлексотерапії та мікрокінезіотерапії. Також у нас є можливість лабораторної діагностики – повний спектр аналізів від лабораторії »Медіс» Напрямки роботи нашого мед. центру – пульмонологія, неврологія, педіатрия.

Досвідчений лікар – пульмонолог проводить консультації, в які входить складання плану обстежень та на підставі отриманих результатів призначає лікування, підбирає інгаляційну терапії,, Обговорює міри профілактики та складає план реабілітації після важких захворювань, в тому числі після Covid -19, організує щорічний Check up для пульмонологичних пацієнтів.

Лікар-невропатолог – фахівець з більше, як 20 річним стажем в своїй сфері. Володіє методиками рефлексотерапії,мікрокінезітерапії,паравертебральної блокади. Проконсультує та знеболить у випадку різкого болю, складе план діагностики та лікування у випадку хронічних зажворювань нервової системи, постінсультному періоді.

Прекрасний педіатр, яка легко знаходить спільну мову з дітлахами, проведе огляд дитини, надасть консультацію батькам з всіх цікавлячих питань , при потребі скерує до провідних фахівців міста в сфері педіатрії, організує Check up дитини перед школою, садочком, вакцинацією. Проводе патронаж новонародженого на дому.

Великий спектр лабораторних дослідженнь можна провести в мед.центрі зразу після консультації з лікарями.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Здорові люди, медичний центр, вартість послуг:

• Первинна консультація невропатолога 450
  • Внутрішньом’язова ін’єкція 50
  • Внутрішньовенна ін’єкція 90
  • Внутрішньошкірна ін’єкція 50

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс

Лікарі клініки Здорові люди, медичний центр

Ляхович Марія Іванівна
  • Педіатр
  • Пульмонолог
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
Львів м. Трускавець, вул.Карпатська, 2
6,0
Карпати — це готельно-курортний комплекс, що надає послуги з комплексного лікування та профілактики хронічних захворювань. На території медичного центру пацієнти отримують повноцінне обслуговування, з урахуванням діагнозу та загального стану.
Пн — Пт: 00:00-23:59 Сб: 00:00-23:59 Н: 00:00-23:59
Львів смт. Східниця, вул. Золота Баня, 2а