Здорові люди, медичний центр

р.Франківський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

ЗБІЛЬШИМО КІЛЬКІСТЬ ЗДОРОВИХ ЛЮДЕЙ РАЗОМ. Ми – колектив досвідчених медиків, з досвідом роботи в медицині більше 20 років. Втілюємо наш професійний досвід в сфері приватної медицини.

Напрямки, педставлені у нас :

• пульмонологія,
  • неврологія,
  • рефлексотерапія,
  • загальна педіатрія.

Кожен з фахівців нашої медичної практики надасть високопрофесійну консультацію в своїй сфері, складе план реабілітації, пояснить дії з профілактики. А лікар невропатолог при потребі проведе курс рефлексотерапії та мікрокінезіотерапії. Також у нас є можливість лабораторної діагностики – повний спектр аналізів від лабораторії »Медіс» Напрямки роботи нашої медичної практики – пульмонологія, неврологія, педіатрия.

Досвідчений лікар – пульмонолог проводить консультації, складає план обстеження та, на підставі отриманих даних, назначає лікування, підбирає інгаляційну терапію. Обговорює міри профілактики та складає план реабілітації після важких захворювань, в тому числі після Covid -19, організує щорічний Check up для пульмонологичних пацієнтів. Крім того, лікар пульмонолог-алерголог займається лікуванням пацієнтів з бронхіальною астмою та іншими захворюваннями аллергійного ґенезу, допомагає підібрати раціональну терапію, навчає користуватися інгаляторами та повноцінно жити у ремісії.

Лікар-невропатолог – фахівець з більше, як 20 річним стажем в своїй сфері. Володіє методиками рефлексотерапії, мікрокінезітерапії, паравертебральної блокади. Проконсультує та знеболить у випадку різкого болю, складе план діагностики та лікування при хронічних захворюваннях нервової системи, у постінсультному періоді.

Прекрасний педіатр, яка легко знаходить спільну мову з дітлахами, проведе огляд дитини, надасть консультацію батькам з усіх питань, які їх цікавлять, при потребі скерує до провідних фахівців міста в сфері педіатрії, організує Check up дитини перед школою, садочком, вакцинацією. Проводе патронаж новонародженого на дому.

Великий спектр лабораторних досліджень можна провести у нас одразу після консультації з лікарями.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Здорові люди, медичний центр, вартість послуг:

• Первинна консультація невропатолога
  • Вторинна консультація невропатолога
  • Медикаментозна блокада
  • Мікрокінезітерапія
  • Первинна консультація педіатра
  • Вторинна консультація педіатра
  • Виїздна консультація лікаря ( в межах 3 км)
  • Виїздна консультація лікаря (більше 3 км)
  • Патронаж новонародженої дитини
  • Консультація з приводу імунопрофілактики
  • Повторний патронаж новонародженого
  • Первинна консультація пульмонолога
  • Вторинна консультація пульмонолога
  • Виіздна консультація лікаря - пульмонолога в межах 3 км
  • Виіздна консультація лікаря-пульмонолога в межах більше 3 км
  • Первинна консультація з сеансом рефлексотерапії
  • Повторний сеанс рефлексотерапії(терміном до 2-х тижнів)
  • Підшкірна ін’єкція
  • Виклик медичної сестри додому (в межах 5 км)
  • Вимірювання антропометричних даних
  • Постановка крапельниці (залежить від часу введення препарату)
  • Забір венозної крові
  • Експрес-вимірювання рівня глюкози
  • Внутрішньом’язова ін’єкція
  • Внутрішньовенна ін’єкція
  • Внутрішньошкірна ін’єкція
  • Консультація лікаря (поза межами міста)
  • Забір венозної крові з пробіркою

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,7
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Лікуванням займаються кваліфіковані спеціалісти, з використанням інноваційних технологій. Клініка RIKOTA працює з пацієнтами будь-якого віку.
«Gastrolife» — вузькоспеціалізована клініка гастроентерології та дієтології, де першочерговим та основним напрямком є турбота про кожного пацієнта, високий кваліфікаційний рівень лікарів та дотримання сучасних протоколів діагностики та лікування.