Здорові люди, медичний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

ЗБІЛЬШИМО КІЛЬКІСТЬ ЗДОРОВИХ ЛЮДЕЙ РАЗОМ. Ми – колектив досвідчених медиків, з досвідом роботи в медицині більше 20 років. Втілюємо наш професійний досвід в сфері приватної медицини.

Напрямки, педставлені у нас :

• пульмонологія,
  • неврологія,
  • рефлексотерапія,
  • загальна педіатрія.

Кожен з фахівців нашої медичної практики надасть високопрофесійну консультацію в своїй сфері, складе план реабілітації, пояснить дії з профілактики. А лікар невропатолог при потребі проведе курс рефлексотерапії та мікрокінезіотерапії. Також у нас є можливість лабораторної діагностики – повний спектр аналізів від лабораторії »Медіс» Напрямки роботи нашої медичної практики – пульмонологія, неврологія, педіатрия.

Досвідчений лікар – пульмонолог проводить консультації, складає план обстеження та, на підставі отриманих даних, назначає лікування, підбирає інгаляційну терапію. Обговорює міри профілактики та складає план реабілітації після важких захворювань, в тому числі після Covid -19, організує щорічний Check up для пульмонологичних пацієнтів. Крім того, лікар пульмонолог-алерголог займається лікуванням пацієнтів з бронхіальною астмою та іншими захворюваннями аллергійного ґенезу, допомагає підібрати раціональну терапію, навчає користуватися інгаляторами та повноцінно жити у ремісії.

Лікар-невропатолог – фахівець з більше, як 20 річним стажем в своїй сфері. Володіє методиками рефлексотерапії, мікрокінезітерапії, паравертебральної блокади. Проконсультує та знеболить у випадку різкого болю, складе план діагностики та лікування при хронічних захворюваннях нервової системи, у постінсультному періоді.

Прекрасний педіатр, яка легко знаходить спільну мову з дітлахами, проведе огляд дитини, надасть консультацію батькам з усіх питань, які їх цікавлять, при потребі скерує до провідних фахівців міста в сфері педіатрії, організує Check up дитини перед школою, садочком, вакцинацією. Проводе патронаж новонародженого на дому.

Великий спектр лабораторних досліджень можна провести у нас одразу після консультації з лікарями.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Здорові люди, медичний центр, вартість послуг:

• Первинна консультація невропатолога 550
  • Внутрішньом’язова ін’єкція 80
  • Внутрішньовенна ін’єкція 100
  • Внутрішньошкірна ін’єкція 80

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс

Лікарі клініки Здорові люди, медичний центр

Ляхович Марія Іванівна
  • Педіатр
  • Пульмонолог
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Львів м. Трускавець, вул. Городище, 8
6,0
Ріксос-Прикарпаття (Rixos-Prykarpattya) — це спеціалізований курортний комплекс, що розташувався в мальовничому місці. Трускавець приваблює своєю природою, чистим повітрям та неймовірною атмосферою. Унікальне місце Прикарпаття є його візитною карткою. Оздоровлення здійснюється не тільки за рахунок комплексу підібраних операцій, але і завдяки цілющим водам.
Пн — Пт: 00:00-23:59 Сб: 00:00-23:59 Н: 00:00-23:59
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
Записатися на прийом
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
Львів м. Трускавець, вул. П. Сагайдачного, 14 А
6,0
Лісова пісня — це курортний готель, який надає розширений комплекс послуг по відновленню та оздоровленню організму. Розташувався комплекс в мальовничому місці в самому серці Трускавця. Це величезний будинок, де можна проживати, відпочивати, отримувати медичні послуги та оздоровлюватися завдяки природнім джерелам.
Пн — Пт: 00:00-23:59 Сб: 00:00-23:59 Н: 00:00-23:59