Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Посів на флору у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі інфекціоністи
Послуга Ціна
Посев на флору 400 грн

Посів на флору — мікробіологічне дослідження, призначене для встановлення якісних та кількісних показників мікрофлори, її чутливості до медикаментів, виявлення патогенних та умовно-патогенних бактерій та вірусів.

У разі наявності захворювань статевої системи основними завданнями аналізу є:

  • встановлення збудника інфекції;
  • підбір оптимального лікування;
  • оцінка дієвості терапії.

Основні показання

Передумови для проведення аналізу — запальні процеси як хронічного, так і рецедивного характеру органів малого тазу та підозри на наявність венеричних захворювань. Дослідження допомагає встановити причини безпліддя або невиношування плоду.

Як підготуватись до дослідження

Аналіз здається перед початком менструації та терапії. Упродовж двох тижнів перед здачею аналізу необхідно припинити вживання медикаментів, що мають антибактеріальну дію. А впродовж доби не застосовувати вагінальні свічки та тампони, уникати сексуального контакту та не здійснювати спринцювань. До здачі забороняється проходити УЗД із застосуванням вагінального датчика. Упродовж 2 годин перед процедурою не варто відвідувати туалет. У день здачі аналізу не можна виконувати гігієнічні процедури статевих органів.

Особливості аналізу

Гінеколог стерилізує флору за допомогою фізіологічного розчину та усуває слизову пробку. Далі одноразовими ватними тампонами здійснює забір дослідного матеріалу із піхви, цервікального каналу та уретри. Досліджуваний матеріал надає до бактеріологічної лабораторії.

У разі бартонілініту лікар знімає вміст абсцесу за допомогою стерильного тампону. А якщо пацієнта турбують запальні процеси, гінеколог використовує оперативне втручання або діагностичну пункцію через вагінальні склепіння. Мікробіологи здійснюють дослідження у сприятливому для розвитку вірусів та бактерій середовищі. Спеціалісти виявляють несприятливі бактерії та віруси, вивчають вплив медикаментів на них.

3
5,0
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Посів на флору 400
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00