Сторінка 9. Приватні клініки у Львові

Знайдено 190 клінік

Сб Нед Цілодобово
Лікую там дитині зубки від 4ох років, всі обстеження тільки там, задоволення якістю наданням послуг, увагою персоналу)) Доктор Леся найкраща фея для нашої дівчинки, дитина жодного разу не капризувала при поході до стоматолога. Раджу всім тільки цю клініку в жодну іншу б не повела.
Євген
Прекрасний лікар!
Ірина
Найкращий гінеколог з яким доводилось спілкуватись протягом усієї вагітності. Це лікар своєї справи, вміє завжди підтримати і призначити правильне лікування. Завдяки її професіоналізмі народилась наша донечка, тому що Олена Станіславівна вчасно прийняла рішення робити кесарський розтин. За що ми їй дуже вдячні.
Христина
Спеціаліст дуже хороший! На початку нашоі терапіі я абсолютно не вірила в остеопатію, а наприкінці була шокована результатом. Окрім виправленого суглобу і асиметріі обличчя, зникли болі в одній ділянці шиі, які не минали після масажів роками (до речі, про цей симптом лікар одразу зазначив на початку лікування, але я була настроєна скептично). Дуже рекомендую лікаря і рада, що потрапила саме до нього.
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівн
Львів вул. Тершаковців, 1 Б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
5,2
Львів вул. Вороного, 3 (каб. 101)
р.Галицький (Центр)
Найрізноманітніші ефективні косметологічні послуги надаються у косметологічному кабінеті Ольги Судник.
5,2
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2)
р.Шевченківський
Приватна хірургічна клініка «ProCosmetic» - багатопрофільний медичний центр, створений на базі міської косметологічної лікарні. Відділення пластичної хірургії спеціалізується на лікуванні вроджених та набутих дефектів.
Працює з
Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00
Львів вул. Чернігівська, 7
р.Галицький (Центр)
Приватній кабінет судинного хірурга Лєбєдевої С. А. проводить діагностику та лікування судин. Пацієнтів приймає лікар вищої кваліфікаційної категорії.
Працює з
Пн: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-15:00
ЛЦ Виктория
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
Львів вул. Огієнка, 5
р.Галицький (Центр)
Чиж Лілія Борисівна лікар вищої категорії. Спеціалізується на ендоскопії гортані та трахео-бронхіального дерева, бронхології. Займається проблемами довготривалого кашлю, субатрофії слизової оболонки, санацією трахео-бронхіального дерева, діагностикою різних захворювань трахео-бронхіального дерева.
3,7
Львів, вул. Володимира Великого,10 В
р.Франківський
5,2
Львів вул. Дністерська, 27 (пов. 4, каб. 405)
р.Сихівський
Студія стоматології та ортодонтії «Акварель» існує понад 15 років, пропонує лікування та профілактичні огляди при різних хворобах зубів та ясен. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, відвідують семінари, конгреси, конференції в Україні та за кордоном.
Львів вул. Огієнка, 3
р.Галицький (Центр)
Відділ пластичної та естетичної хірургії клінічної лікарні львівської залізниці створена у 2001 році, займається реконструктивними хірургічними операціями та косметологічними процедурами. Фахівці медичного центру є лікарями вищої кваліфікації.
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.