Діагностика грибкових захворювань у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі мікологи
Мікроскопія на патогенні грибки 190 грн

Діагностика грибкових захворювань — це низка досліджень, які спрямовані на виявлення або попередження мікозних хвороб. Грибкова інфекція уражає не тільки шкіру та нігті, але і внутрішні органи. Такий тип захворювання називається “глибокий мікоз”, який може вражати практично всі органи та тканини. Тривалість перебігу таких інфекцій займає місяці, роки, а деколи і все життя. Ось чому вчасна діагностика — передумова успішного лікування.

Як лікувати

Лікування грибкових захворювань складається із декількох етапів, залежно від виду, ступеня та важкості ураження. Серед найбільш ефективних методів вирізняють:

• зовнішня місцева терапія шкіри та нігтів — застосування мазей, гелів, кремів;
  • загальне лікування — призначення пацієнту протигрибкових препаратів, які приймаються орально: для підвищення імунітету всього організму та шкіри в цілому;
  • спеціальна антигрибкова дієта;
  • усунення наслідків та ускладнень, які спричинила грибкова інфекція.

Яку діагностику проходити

Лабораторна діагностика охоплює два основних етапи: мікроскопічний та культуральний. Мікроскопічне дослідження вважається першою і важливою ланкою для підтвердження діагнозу, культуральне — завершальне уточнення поставленого діагнозу та вияснення епідеміології. Матеріалом для таких досліджень стає:

• частинка ураженого волосся або нігтя;
  • шкіряні лусочки.

Для діагностики грибкових захворювань внутрішніх органів необхідні:

• аналіз крові (загальний та бактеріологічний);
  • аналізи сечі та калу (загальний, хімічний та бактеріологічний);
  • дослідження жовчі, мокротиння;
  • біопсія шматочків тканин уражених органів.

Наслідки

Якщо зволікати із лікуванням грибка, то існує висока ймовірність того, що інфекція пошириться на здорові ділянки та органи. Грибкові захворювання сприяють розвитку астми, алергічних реакцій, рецидивів хвороб внутрішніх органів.

Знайдено 4 клініки

Сб
Олеся
Хочу подякувати ЛОРу Горак Світлані. Чудова лікарка, уважна і приємна, зацікавлена в своїй роботі і справді прагне допомогти пацієнту.
Соломія
Хочу щиро подякувати Конофольській Олександрі Іванівні , дуже привітна і кваліфікований лікар,професіонал своєї справи,сама я із Червонограда ,порекомендували як кваліфікованого лікаря,і я дуже рада що така людина появилась у мене, до якої можу звернутись за порадою , побільше таких лікарів ❤️
Марія
Щиро дякую Андрію Степановичу Мизаку за успішно проведену операцію а між хребцеву грижу. З кожним днем почуваюсь краще, як і обіцяв Андрій Степанович. Це доктор від Бога та дуже привітна і чуйна людина.Міцного здоров"ячка Вам на довгі роки.
Snizhana
Хочу відзначити косметолога Драганчук Марію, компетентний та кваліфікований лікар. Рекомендую!
5,8
Львів вул. Юрія Руфи, 35 / В
р.Личаківський
  • Мікроскопія на патогенні грибки 190
Medicover
5,5
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
5,2
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.