Клініки мікології в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі мікологи
Знайдено 11 клінік

Гончаренко Світлана Олександрівна
Гарне ставлення, як до пацієнта, дуже задоволена
Микола
Проходив в медичному центрі на Хм. шосе, 92 курс масажу. Сподобалось, гарний фахівець, гарна людина, спеціаліст своєї справи! Дякую!
Дятел Світлана
Сьогодні була в клініці Моє здоровʼя, на прийомі у гінеколога Карпенко Наталія Вікторівна , це найкращий гінеколог в якого я була
Людмила Володимирівна
Хочу подякувати всьому персоналу клініки "Моє здоров'я" на пр.Юності, 18. Відмітити професіоналізм лікаря Паненко Максима Васильовича та всієї команди, яка працює із ним. Персонал дуже привітний та уважний. Перед та післяопераційний період пройшов на "позитиві" як з моєї сторони так і з боку команди клініки) Добра усім, здоров'я та миру Вам! Один невеликий мінус, що саме на пр. Юності, в клініці не має можливості розрахунку карткою. А в загальному все на "відмінно"
9,1
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Багатопрофільний медичний центр «Моє здоров’я» займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
8,6
Вінниця, проспект Юності 16 Б
8,6
Вінниця, вул. Янгеля, 58
8,7
Вінниця вул. Магістратська, 3/7 (кол. 1 Травня)
Приватний кабінет дерматовенеролога Мельник В.В. спеціалізується на діагностиці та лікуванні проблем шкіри, венеричних захворювань та хвороб, що передаються статевим шляхом.
  • Діагностика лампою Вуда
8,2
Вінниця пр-т Юності, 10 А
Багатопрофільний медичний центр «Радамед» пропонує медичну допомогу в діагностиці та лікуванні по 10 напрямкам для дітей та дорослих. Фахівці клініки мають вищу категорію кваліфікації.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Медичний центр "Омеда" - це багатопрофільна лікувально-діагностична клініка, в якій пацієнтові надають кваліфіковану медичну допомогу по діагностиці та лікуванні в терапевтичної та педіатричної галузі. Прийом пацієнтів ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам клініки "Омеда" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг:
Центр-В
Вінниця, вул. Пирогова, 3 А
7,3
Вінниця, вул. Київська, 5
Вінниця вул. Лебединського, 7
Приватний багатопрофільний медичний центр «Товмед» створений у 2007 році, оказує медичну допомогу у діагностиці та лікуванні широкого спектра захворювань.
  • Діагностика кандидозу