Клініки логопедії в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі логопеди
Консультація логопеда 130 грн
Знайдено 2 клініки

Інна
Дуже чудовий лікар
Ілона
Гарне відношення до пацієнтів
Ірина
Висококваліфікований лікар і прекрасна жінка, 21 рік звертаємось тільки до неї, дякуємо
Ірина
Такого кошмара я ещё не встречала, больше часа мне задавали разные вопросы, а потом сказали очевидные вещи, что мне и так были известны, плюс ко всему выбросьте все из дома вазоны, ковры, одеяла и тп, когда я спросила может нужно какие то анализы, чтоб выявить аллергены, мне ответили: «нет и так вижу, что это аллергия» только проблема в том, что когда я обращалась к аллергологу, то уже знала, что сыпь аллергическая! И содрали за всё это зря потерянное время 500 грн!!!
5,6
Хмельницький вул. Кам'янецька, 66
Приватна поліклініка "Малятко+" створена у 2010 році, спеціалізована на обстеженні та лікуванні дітей за різними медичними напрямкам, має першу категорію акредитації за стандартами МОЗ. Висококваліфіковані дитячі лікарі клініки мають багаторічну практику роботи з малюками від народження до повноліття.
  • Консультація логопеда 130
  • Корекція мовних порушень у дітей
  • Діагностика (обстеження) усного мовлення
  • Логопедичний масаж обличчя та язика
  • Логопедичні заняття для дітей
5,4
Хмельницький вул. Степана Бандери, 7/1
Медичний центр "АПІС МЕЛІФІКА" займається реабілітацією дітей від народження до повноліття, які мають паталогії нервової системи, хвороби шкіри. Фахівці центру мають медичну освіту, досвід роботи з дітьми, лікують методами традиційної та нетрадиційної медицини.
  • Консультация логопеда