Клініки логопедії в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі логопеди
Логопедія 330 грн
Обстеження на мовленнєву готовність до школи 300 грн
Прийом логопеда 400 грн
Консультація логопеда 350 грн
Первинна консультація лікаря-логопеда 400 грн
Знайдено 13 клінік

Дуже сподобався лікар.
Вікторія
Чудовий лікарь. Після багатьох лікарів,саме вона вилікувала малюку себорейний дерматит.
Ірина
Лікар вміє знайти підхід до дитини. Наш син, який до цього панічно боявся лікарів, після огляду сказав, що йому сподобалось. Світлана Віталіївна - чудовий спеціаліст. Незважаючи на те, що кашель у дитини був уже третій тиждень,антибіотик не було призначено без потреби, а було вирішено дочекатись результату аналізу крові, який і показав відсутність бактеріальної інфекції. Призначене лікування, а саме інгаляції, допомогло за 2 дні. Дитина перестала кашляти! Всім рекомендую цього лікаря!
Тамара Дмитрівна лікар від Бога... Вперше ми познайомились з нею коли синочку було 3 місяці , всі привівки робили у Тамари Дмитрівни і якщо є якісь негаразди зі здоров'ям звертаємося тільки до неї, Тамара Дмитрівна ніколи не відмовить... По більше б таких лікарів. Дякуємо за все! Дай Бог Вам здоров'я
Альтамедика
Вінниця вул.Амосова 7Г
Багатопрофільний медичний центр "Альтамедіка Плюс" надає лікувально-діагностичні та профілактичні послуги дорослим та дітям по багатьом напрямкам медицини. Пацієнтів приймають переважно лікарі вищої та першої кваліфікаційної категорії, серед яких кандидати медичних наук.
  • Логопедія 350
  • Прийом логопеда 400
  • Прийом дефектолога 650
Вінниця, вул. Литвиненко, 40
5,3
Вінниця, вул. Магістратська, 44А
МЕДОК (MEDOK)
Вінниця вул. Зодчих, 20
Медок (MEDOK) — це медичний центр, що розташувався на Зодчих у Вінниці. Сучасний комплекс має у своєму розпорядженні передове обладнання для проведення ряду маніпуляцій. Послуги профільних фахівців доступні для пацієнтів будь-якого віку. Ми працюємо з дорослими та дітьми. Терапія проводиться відповідно до встановлених схем, які підбираються під кожного пацієнта в індивідуальному порядку.
  • Лімфодренажний масаж загальний (60хв) 500
5,6
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
5,4
Вінниця вул. Монастирська, 39 А
Центр психо-соціального розвитку «Амадея на Монастирській» спеціалізується в галузі психологічної допомоги дітям та дорослим. Приймає лікар: Костюк Надія Миколаївна
5,3
Вінниця вул. Келецька, 53
Багатопрофільний медичний центр "Берегиня" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. Ведучі напрямки — гінекологія, мамологія, педіатрія, урологія, психологія, логопедія, дерматовенерологія, терапія, дитяча хірургія Приймає лікар: Безбах Наталія Віталіївна
  • Консультація логопеда 350
Вінниця, вул. Пирогова, 3 А
7,3
Вінниця, вул. Київська, 5
Вінниця вул. Магістратська, 64
Центр психологічного соціального розвитку «Амадея на Першотравневій» займається наданням психологічної допомоги дітям, їх батькам, подружнім парам та індивідуально. Приймає лікар: Костюк Надія Миколаївна