Лазерне видалення рубців в Ужгороді

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи

Зоряна Слюзар
Дякую Мирославі за допомогу. Результат лікування волосся хороший. Бажаю надалі Вам успіхів і гарних результатів Вашої роботи!
Gula Mary
Усім доброго дня! Хочу висловити свою подяку пані Мирославі, вона надзвичайно хороший лікар і людина. Вона зробила все, аби повернути мій стан шкіри голови та волосся до ладу. Насправді важко передати емоції, бо навіть не очікувала, що все може так бути. Те, що робить Мирослава з пацієнтами - клопітка справа, бо за 3-4 місяці лікування є класний результат. Окрім того, хочу подякувати Юлії, помічнику трихолога, яка також приклала зусилля до мого лікування, з використанням різноманітних процедур та технік для волосся і шкіри голови. Тому раджу потенційним пацієнтам не зволікати і не гаяти часу, не займатися самолікуванням, а відразу звертатися до професіоналів своєї а справи, а саме до Мирослави Новосільської та її команди. З повагою, Марія :)
Iryna Klub
Надзвичайно кваліфіковані працівники,все гарно,чисто...і окрема хвала Мирослава,дуже толкова,професіонал своєї справи!!!!
Андріана Кіцила
Проходжу курс лазерної епіляції в цій клініці. Ефект вразив з першого сеансу, не думала що так можливо! Перепробувавши дану процедуру у багатьох інших салонах та клініках , можу сказати що цей лазер дійсно найефективніший серед тих, що представленні в Україні. Дякую!

На жаль,

за напрямком "Лазерне видалення рубців" лікарень та діагностичних центрів в Ужгороді на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
Ужгород вул. Возз'єднання, 7/б