Діагностика гепатиту В у Львові (Сихівський район)

Вірус гепатиту В (HBV) (ПЛР, якісне визначення) 360 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Андрій
Проходив щорічне комплексне обстеження. Інформацію надали доступно, все дуже оперативно.
Ірина
Чудова клініка, пройшла повне обстеження організму та отримала кваліфіковані консультації лікарів. Однозначно рекомендую!
Вже вдруге звертаюся до лікаря Борисовського. Лікар професіонал своєї справи.Справді ,мою проблему вирішив за один сеанс.І також синові допоміг.Рекомендую!
Олександр
Рекомендую всім , прекрасного косметолога Юлію Барандій . Був на консультації , все доступно та зрозуміло пояснили . Дякую вам !
8,3
Львів вул. Тернопільська, 21а
р.Сихівський
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
  • Вірус гепатиту В (HBV) (ПЛР, якісне визначення) 360
5,5
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Діагностика гепатиту В (експрес-тест) 400
  • Діагностика гепатиту С (експрес-тест) 400
3,7
Львів вул. Драгана, 9
р.Сихівський
Клініка сімейної медицини BEHEALTHY - це мережа багатопрофільних сімейних клінік. До ваших послуг представлений широкий спектр медичних послуг, аналізів та щеплення для дорослих і дітей. Кожен пацієнт отримує персональний підхід, що дуже важливо, особливо при взаємодії з дітьми молодшого віку.
  • Експрес-тест для виявлення Гепатиту В (HBsAg) 200