ABR пілінг у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Личаківському районі
Знайдена 1 клініка

Юлія
вже декілька років лікуємося всією сім єю в Сідусі! Дякуємо за кваліфіковану допомогу. Любов Іванівна - диво-лікар. Я завжди впевненна в точному діагнозі та правильному лікуванні
Олена
Просто жах.Лікар поводила руками, розказала про страшні хвороби які можуть вилікувати лише чудо-кульки, а син( який любить вживати спиртне) буде лікувати проблеми біоенергетикою!Ходила,надіялась, толку 0,на вітер викинуті гроші.Стосовно лікаря-масажиста рекомендую.не розумію що такий спеціаліст робить в цій жахливій клініці.
Дарина
Була алергія на котів. Відразу коли приходила у будинок, де мешкав кіт я зразу носом відчувала його присутність. Постійне чхання, нежить. Проконсультувалась із лікарем. Купила ліки, які були написані у рецепті. Попустило. Зараз навіть можу погладити пухнастиків.
Олександр
Я не прихильник лікувати будь-які хвороби пігулками дорогими. Ось під керівництвом Любові Іванівни гомеопатичними засобами допомагаю організму, виходить нешкідливо, недорого і ефективно.
Львів вул. Пасічна, 39 А
р.Личаківський
Оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини «Сідус» існує з 1990 року, займається лікуванням методами нетрадиційної біологічної медицини.
  • ABR пилинг