Удаление сосудистых звездочек на ногах в Киеве (Дарницкий район)

Возможно, вас интересуют врачи флебологи в Дарницком районе
Склерозування "судинних зірочок" на ділянці 10х10 см. (без вартості компресійного трикотажу) 1320 грн
7,0
Найдено 2 клиники
Євгеній
Хороший, досвідчений лікар. Не так давно потрапила до нього на прийом. Порадили мені його, друзі, які вже вирішили свою проблему. І розповіли мені про компетентність цього лікаря. І дійсно, лікар виявився професійним. Рекомендую!
06 марта '20 г.
Юля
Чудовий спеціаліст! Знаю його уже тривалий час. Постійно консультує мене з приводу моєї проблеми. Прийом хороший, лікар ввічливий. Детально оглядає, та дає слушні поради. Мені все подобається. Вже давно рекомендую його.
09 февраля '20 г.
Анонім
Доктор викликає довіру і завойовує прихильність до себе. Доступно і докладно все пояснює, попереджає про можливі ризики. До такого лікаря, в разі необхідності, обов'язково повернешся. також не соромно порадити знайомим, якщо знадобиться.
29 февраля '20 г.
Свелана
Чудовий лікар! На жаль є з ким порівнювати. Дуже уважний і головне все по справі. Нікуди не поспішає, на всі питання, що цікавлять мене відповів дохідливо. Спасибі Вам, Олександр Валентинович, за компетентність та чуйне ставлення!
22 марта '20 г.
Оцените клинику по 10-и бальной шкале
(отметка "10" является самой высокой оценкой)
Сеть многопрофильных медцентров "Агапит"
Киев ул. Александра Мишуги, 2
м.Позняки7 2 м.Харьковская11 4
5 причин зробити пластичну операцію в «Медичному центрі Агапіт»:команда кращих хірургів-професіоналів, 100% гарантія очікуваного результату, безкоштовна консультація, можливість отримати першуонлайн-консультацію безкоштовно, доступна ціна на операції.
  • Склерозування "судинних зірочок" на ділянці 10х10 см. (без вартості компресійного трикотажу) 1 320
Работает с 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00
5,1
Киев ул. Елены Пчилки, 4
м.Позняки27 8 м.Харьковская34 8
Диагностико-лечебная клиника (ЛДЦ) "Вип Тест" — это современное комфортабельное медицинское заведение, занимающееся устранением самого широкого спектра расстройств, недугов и поиском причин заболеваний.
Работает с 08:00-20:00
Сб: 08:00-18:00