Удаление сосудистых звездочек на ногах в Киеве (Дарницкий район)

Возможно, вас интересуют врачи флебологи в Дарницком районе
Склерозування "судинних зірочок" на ділянці 10х10 см. (без вартості компресійного трикотажу) 1320 грн
Євгеній
Хороший, досвідчений лікар. Не так давно потрапила до нього на прийом. Порадили мені його, друзі, які вже вирішили свою проблему. І розповіли мені про компетентність цього лікаря. І дійсно, лікар виявився професійним. Рекомендую!
Юля
Чудовий спеціаліст! Знаю його уже тривалий час. Постійно консультує мене з приводу моєї проблеми. Прийом хороший, лікар ввічливий. Детально оглядає, та дає слушні поради. Мені все подобається. Вже давно рекомендую його.
Анонім
Доктор викликає довіру і завойовує прихильність до себе. Доступно і докладно все пояснює, попереджає про можливі ризики. До такого лікаря, в разі необхідності, обов'язково повернешся. також не соромно порадити знайомим, якщо знадобиться.
Свелана
Чудовий лікар! На жаль є з ким порівнювати. Дуже уважний і головне все по справі. Нікуди не поспішає, на всі питання, що цікавлять мене відповів дохідливо. Спасибі Вам, Олександр Валентинович, за компетентність та чуйне ставлення!
Сеть многопрофильных медцентров "Агапит"
Киев ул. Александра Мишуги, 2
м.Позняки7 2 м.Харьковская11 4
  • Склерозування "судинних зірочок" на ділянці 10х10 см. (без вартості компресійного трикотажу) 1 320
Киев ул. Елены Пчилки, 4
м.Позняки27 8 м.Харьковская34 8
Диагностико-лечебная клиника (ЛДЦ) "Вип Тест" — это современное комфортабельное медицинское заведение, занимающееся устранением самого широкого спектра расстройств, недугов и поиском причин заболеваний.