Видалення судинних зірочок на ногах в Івано-Франківську

Можливо, вас цікавлять лікарі флебологи
Знайдена 1 клініка

Сб
Сергій
Доктор дуже грамотний, поставився до моєї проблеми з розумінням, не став відразу виписувати таблетки, а призначив комплексне обстеження. Коли діагноз підтвердився, порадив лягти в стаціонар. Загострення захворювання було призупинено, зараз проходжу лікування вдома.
Хочу висловити слова глибокої вдячності Юрію Миколайовичу! Не перший раз звертаюся до нього за лікуванням та завжди дуже задоволена результатом. Вважаю його великим професіоналом у своїй області і дуже уважною, душевною людиною. Рекомендую його всім, хто має проблеми з варикозом.
Доктор Талал — наш сімейний стоматолог. Спочатку до нього на прийом записалася я, потім відправила до нього чоловіка з гострим зубним болем. Ми задоволені тим, як він лікує канали та пломбує зуби. Періодично проводить нам чистку зубів. Спасибі!
Три тижні тому Ганна Іванівна виявила у мене холецистит. Серед симптомів, які були присутні — тяжкість і біль у правому боці, гіркота у роті, відсутність апетиту, загальна слабкість. Результати досліджень це підтвердили. Доктор призначила консервативне лікування та дієту. Хвороба відступила. Спасибі за допомогу!
5,7
Івано-Франківськ вул. Грюнвальдська, 23 В
Сімейна клініка "Вест Медікал" надає кваліфіковану медичну допомогу дітям та дорослим за багатьма напрямками, пропонує діагностику, лікування та профілактику захворювань. Серед лікарів клініки гастроентеролог, уролог, судинний хірург, сурдолог, ЛОР, косметолог, стоматолог. терапевт, які мають вищу кваліфікацію, наукові ступені.