Видалення судинних зірочок на ногах у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі флебологи

Видалення судинних зірочок на ногах ― це операція з видалення візуально помітних внутрішньошкірних кровоносних судин. Використання сучасних варіантів корекції дозволяє ефективно позбутися таких дефектів.

Як підготуватися

Перед проведенням маніпуляцій варто підтвердити відсутність варикозу. З цією метою проводять УЗД судин. Крім цього, протягом двох тижнів не рекомендується вживати алкоголь, відвідувати сауну, лазню, засмагати.

Видалення судинних зірочок на ногах

Якщо судинних зірочок багато, курс лікування проводиться в кілька етапів. Спочатку прибирають великі судини, потім середні й дрібні, а на завершення ― залишкові. Лазер при телеангіоектазії на ногах зазвичай застосовується як частина комплексного лікування (лазерна коагуляція комбінується зі склеротерапією). Лазер показаний при більш дрібних судинах, склеротерапія ― при великих. Рекомендується видаляти зірочки восени і взимку, щоб уникнути сонячних променів і пігментації. Видалення судинних зірочок на ногах проводять за допомогою таких методів:

• електрокоагуляція;
  • озонотерапія;
  • селективна лазерна коагуляція;
  • мікросклеротерапія;
  • мікротермокоагуляція.

Показання та протипоказання

Найчастіше телеангіектазії не погіршують здоров’я людини, одначе їх наявність на видимих ділянках шкіри вважається косметичним дефектом. Не рекомендується видаляти судинні зірочки при:

• наявності хронічних хвороб на етапі декомпенсації;
  • системних захворюваннях сполучної тканини;
  • цукровому діабеті;
  • наявності будь-яких гострих запальних хвороб;
  • інфекційних захворюваннях у гострій фазі;
  • будь-яких недугах шкірного покриву в активній стадії на ділянці лікування;
  • вагітності й лактації;
  • онкології;
  • епілепсії;
  • температурному або хімічному впливі на шкіру, менше ніж за два тижні до процедури (пілінги, засмага та інше);
  • прийомі медичних препаратів, що збільшують чутливість тканин;
  • наявності схильності до появи келоїдних рубців.

Наслідки

Можливі такі ускладнення:

• виникнення рубців;
  • пігментаційні дисфункції;
  • набряки та синці.
8,0
Знайдено 2 клініки

Антоніна
Молодий, але досвідчений лікар, чудовий спеціаліст. Проходжу курс лікування, вже помітні результати!
17 декабря '20 г.
Марія
Дуже гарний лікар! Сестра порадила, дуже задоволена, що звернулася саме до Романа Івановича. Тепер мені набагато краще
30 ноября '20 г.
Роман
Добрий лікар. Лікування дає результат.
30 ноября '-1 г.
Аня
Дуже хороший знавець своєї справи. Лікуванням задоволена.
30 ноября '-1 г.
Львів вул. Чернігівська, 7
р.Личаківський
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
У Кабінеті судинного хірурга Кіхтяка Тараса проводиться лікування багатьох флебологічних хвороб. Пропонуються ефективні операції щодо видалення варикозних вен, протезування артерій нижніх кінцівок та ін.
Сб: 10:00-15:00