Видалення судинних зірочок на ногах в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі флебологи
Послуга Ціна
Видалення судинних зірочок на ногах від 400
7,9
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
Комар Наталія Володимирівна, 07 червеня '17р.

Я вже давно ходю в Пульс мені дуже подобається і під час вагітності УЗД також і подивляться добре і скажут все що треба, а в черзі 10-20 мин, ролі не грає всі ми люди і всякі ситуаціі' бувають, також сьогодні звернулась до гінеколога, і хочу сказати , що осталась дуже довольна, що ще внас є такі лікарі, які вислухають і допоможуть в складній ситуаціі'... Дякую Вам і гарноі' роботи вам, і вічливих пацієнтів!!

Працює з 09:00-19:00
7,9
Вінниця пров. Карла Маркса, 29
Медичний центр «Омеда» надає кваліфіковану медичну допомогу з діагностики та лікування в терапевтичній та педіатрічній галузі.
Олена , 11 липня '17р.

Працюють в клініці професійні лікарі , та чуйні люди .неодноразово зверталась за допомогою тільки приємні враження .особливо хочу подякувати Бойко дитячому хірургу за кваліфіковану консультацію.

• Видалення судинних зірочок на ногах від 60
Працює з 08:00-18:30
7,7
Вінниця вул. Пирогова, 109а
Медичний центр лазерного лікування вен займається діагностикой та терапією судинних захворювань.
Катя, 08 лютого '17р.

После рождения второго ребенка на ногах появились сосудистые звездочки. С этой проблемой обратилась к Денису Валерьевичу. Для лечения он использовал лазер. Все прошло хорошо. Мои ножки снова в полном порядке благодаря такому специалисту, как Цигалко Денис Валерьевич.

7,4
Вінниця вул. Зодчих, 18 (м-н Поділля)
Приватна клініка відновної медицини «Фармоза» спеціалізується в галузі косметології, трихології та дерматології.
Елена, 25 липня '17р.

Самая лучшая лазерная эпиляция в городе, после первой процедуры увидела супер результат!

Працює з 09:00-19:00