Кабінет психолога Господинюк С.В.

8.3
Полтава, вул. Конституції 11а, офіс 8
Вт: 09:00-19:00 Ср: 09:00-19:00 Чт: 09:00-19:00 Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Світлана Господинюк — сімейний психолог, гештальт-терапевт. З метою лікування використовуються такі методи: гештальт-терапія, екзистенціальна психотерапія.

У приватному кабінеті надається психологічна допомога та підтримка людям різного віку.

У приватному кабінеті психолога Світлани Господинюк можна вирішити такі проблеми:

• емоційні розлади;
  • сімейні конфлікти;
  • порушення сну;
  • різні невротичні розлади:
  • фобії і страхи.

Основна перевага приватного кабінету — індивідуальний підхід у кожному конкретному випадку.

• Ціни на послуги

• Сеанс психотерапії від 1 000

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
08 квітня '18р.
Уже полгода как мы с мужем решили развестись, но благодаря консультациям психолога наша семья еще вместе. Надеюсь, в дальнейшем нам не будет требоваться помощь психолога, но пока без нее никак. Спасибо огромное!
Екатерина
03 квітня '18р.
После развода на долгое время закрылась в себе, друзья меня не узнавали, поэтому решили помочь и записали к психологу. Сначала я обиделась на них, так как считала, что не нуждаюсь в помощи врачей. В тайне от них сама потом пошла на консультацию и не пожалела. Я на пути к выздоровлению)))
Обращались с мужем для решения внутрисемейного конфликта. Наши ссоры возникали из-за мелочей, вот почему нам понадобилась помощь специалиста. Психолог поговорил с нами, установил причину разногласия и сейчас работает с нами. Не скажу, что ссор стало меньше, но они не такие большие, как были раньше. Надеюсь, дальше будет лучше.
Вероника
Когда мы переехали в другой город, сын начал гулять с ребятами, которые мне не очень нравились. На этой почве у нас с ним начались разногласия. Его уговорить на консультацию психолога не удалось, поэтому записалась одна. Врач внимательно выслушала меня и дала толковые рекомендации. Спасибо!
Илона
После родов мое эмоциональное состояние стало критически плохим. Я постоянно нервничаю и кричу. Сначала я это не замечала, но потом сама поняла, что стала резкой. Обратилась к психологу за помощью. Сейчас проходу лечение, эффект заметили мои родственники, что мне особенно приятно. Спасибо!
Анастасия
На фоне гормональной перестройки мои нервы стали слишком возбудимыми. Таблетки от неврозов не действуют как раньше, поэтому решила, что нужно обратиться к врачу, чтобы назначил более сильные препараты. К моему удивлению, психолог не только отменила лекарства, но и вовсе запретила принимать что-либо. Путем специальных тренингов нам удалось сделать меня более уравновешенной, чему я безмерно рада.
Диана
Я работаю с детьми, поэтому постоянные стрессы меня очень измучили. Сил на семью не хватало, поэтому муж посоветовал обратиться к психологу. Через несколько сеансов я почувствовала небольшое облегчение, уже не так агрессивно реагирую на окружающих, да и к детям стала более спокойно относится (они же все-таки дети).
14.03.2017
30 листопада '-1р.
Після втрати близької для мене людини, мій настрій був не найкращим. Постійні переживання не давали мені спокійно жити та спати. Світлана Володимирівна стала для мене найкращим порадником у цей складний для мене період. Зараз я все ж сумую за втраченою близькою людиною, але самопочуття моє покращилося. Я зрозуміла, що життя продовжується.
21.03.2017
30 листопада '-1р.
Світлана Володимирівна прекрасний психолог. Вона допомогла моєму трьох річному сину подолати фобію. Завдяки її різноманітним методам, таким як казкотерапія, арт-терапія та багато інших, син із задоволенням ішов на її консультації. Зараз у сина проблем немає, а все завдяки цьому спеціалісту

Лікарі клініки Кабінет психолога Господинюк С.В.

Господинюк Світлана Володимирівна
Сімейний психолог, Гештальт-терапевт
Обрати фах
  • Психолог
  • Психотерапевт
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Полтава вул. Миколи Дмитрієва (Володарського) 6д
8,8
Урологічний центр Решетнікова — це спеціалізований медичний заклад, який займається діагностуванням та лікуванням за напрямками урологія та андрологія. Пацієнтів приймає лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, який має багаторічний стаж та досвід роботи.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Полтава вул. Станіславського 14/2
6,8
Пн — Пт: 08:00-13:00
Полтава вул. Степового Фронту, 7
Полтава пр-т Першотравневий, 18 А
8,9
Он Клінік у Полтаві — це дитяче відділення, що надає комплексні послуги по лікуванню загальних захворювань у дітей. На території центру представлено сучасне обладнання, яке дозволяє отримати точні результати. Клініка працює згідно встановленим міжнародним стандартам.
Пн — Пт: 08:00-19:30 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00