Господинюк Світлана Володимирівна

Сімейний психолог, Гештальт-терапевт
Практичний психолог, гештальт-терапевт. Надає консультації при труднощах у партнерських, сімейних стосунках, конфліктах і нерозуміннях з дітьми і підлітками, переживанні втрати і горя, невпевненості в собі, сексуальних розладах і т.д. Допомагає впоратися з панічними атаками, підвищеною тривожністю, депресією, страхами, фобіями. Психологічну корекцію проводить за допомогою методів арт-терапії, гештальт-терапії, позитивної психотерапії, класичного психоаналізу, казкотерапії та ін.

Полтава вул. Конституції 11а, офіс 8

14.03.2017
30 листопада '-1р.
Після втрати близької для мене людини, мій настрій був не найкращим. Постійні переживання не давали мені спокійно жити та спати. Світлана Володимирівна стала для мене найкращим порадником у цей складний для мене період. Зараз я все ж сумую за втраченою близькою людиною, але самопочуття моє покращилося. Я зрозуміла, що життя продовжується.
21.03.2017
30 листопада '-1р.
Світлана Володимирівна прекрасний психолог. Вона допомогла моєму трьох річному сину подолати фобію. Завдяки її різноманітним методам, таким як казкотерапія, арт-терапія та багато інших, син із задоволенням ішов на її консультації. Зараз у сина проблем немає, а все завдяки цьому спеціалісту

• Донецький національний університет, спеціальність психологія, диплом магістра психології;
  • Московський гештальт інститут, спеціальність психотерапевт, супервізор.

Курси

• Спеціалізація "Гештальт-підхід в роботі з сім'єю";
  • 2009 р. - "Гештальт дебюти. Формування і розвиток приватної практики", Херсон;
  • 2011 р. - "Актуальні проблеми психології" - стаття "Психологічний аналіз переживання почуття провини чоловіків і жінок", Донецьк;
  • 2012 року - "Актуальні проблеми психології" - стаття "Егоїзм в структурі особистості. Гендерний аспект", Донецьк.