Рудич Анатолій Іванович

Невролог
Лікар вищої категорії Рудич Анатолій Іванович спеціалізується в області неврології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням центральної та периферичної нервової системи. Лікар займається терапією вегето-судинної дистонії, неврозів, невралгій трійчастого, лицевого серединного, ліктьового нервів, невритів, гострих та хронічних порушень мозкового кровообігу. Спеціалізується на проведенні реоенцефалографії, елетроміографії.
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8 Б

Ксения
Лечила вегето-сосудистую дистонию у невролога Рудич Анатолия Ивановича. Врач имеет огромный профессиональный опыт работы с пациентами, страдающими подобными неврологическими проблемами. Хочу поблагодарить за помощь и выразить признательность за квалифицированную работу.
Александр
Наблюдаюсь давно с диабетической невропатией. Терапия подобрана грамотно, чувствую себя хорошо.
Катя
Простудила шею и немогла пошевелиться. Доктор просто поставил меня на ноги. Спасибо
Перепелиця Валерій
Без слів. Лікар на якого потрібно молитися.
Світлана
Цей лікар спас мого сина в 5 років. Син до цього часу вже 25 років його рахує своїм хресним батьком.

Лікар-невролог надає послуги

• неврози;
  • вегетосудинна дистонія;
  • безсоння;
  • мігрені;
  • інсульт та його наслідки;
  • епілепсія;
  • невралгія лицьового нерва.