Лікарі репродуктологи у Львові (Залізничний район)

Надія
Професіонал своєї справи , відповіла на всі мої запитання. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Тамара
Була на прийомі у Ірини Ярославівни. Лікар справляє враження компетентного професіонала. Огляд дуже обережний, та детальний. Лікування детально розписано, так що не бачу сенсу перепитувати щось у лікаря. Дуже задоволена. Рекомендую!
02 березеня '20 г.
Екатерина
Ми з чоловіком уже довгий час планували дитину. Але у нас все ніяк не виходило. Одного разу ми звернулися до Ірини Ярославівни. Дуже хороший спеціаліст! А що найголовніше компетентно мене проконсультувала, та призначила лікування. Тепер я мама.
15 березеня '20 г.
Лилия
Во время беременности проходила УЗИ-диагностику у Чегринец Наталии Александровны. Она такая внимательная, всегда обращается с уважением, очень терпеливая, всегда в прекрасном расположении духа. Старалась всегда на диагностику попасть именно к ней. Спасибо.
12 лютого '17 г.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-спеціаліст
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з ультразвукової діагностики та репродуктології. Спеціалізується на лікуванні та УЗ-діагностиці в гінекологічній сфері.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гінеколог, репродуктолог
21 рік досвіду
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує кольпоскопію, поліпектомію, кріодеструкцію шийки матки. Проводить інтимну контурну пластику, лазерне лікування шийки матки. Консультує з приводу підбору контрацепції. Лікує безпліддя, ендометріоз, ендометрит, молочницю, клімакс.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Репродуктолог
Лікар вищої категорії. Фахівець з акушерства та гінекології, репродуктології, ультразвукової діагностики. Веде консультативний прийом з питань планування сім’ї, лікування неплідності. Проводить УЗД органів малого тазу, УЗД плоду в першому та другому триместрі вагітності, доплерометрію. Виконує такі діагностичні та лікувальні маніпуляції, як кольпоскопія, гістероскопія, петлева ексцизія, кріодеструкція, коагуляція, конізація, радіохвильове лікування патологій шийки матки та ін.
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта