Врачи пульмонологи в Киеве (метро Вырлица)

Єлізавета
Лікар, дуже сподобалася. Задавала багато питань про мій стан, провела огляд, щоб виключити простудні захворювання. Було видно, що спеціаліст дійсно зацікавлена у вирішенні проблеми. Відповіла на всі мої запитання, детально роз'яснила план лікування.
Марія С.
Все супер! Мені все сподобалося. Вислухали мене так, як і годиться. Було багато нюансів, в яких я сама не могла розібратися, лікар мені все роз'яснила. Візитом залишилася повністю задоволеною. Все як має бути у кваліфікованого лікаря.
Терапевт, Пульмонолог
Врач специализируется на лечении заболеваний терапевтического профиля. Принимает пациентов с пневмонией, хроническим бронхитом, бронхиальной астмой, гастритом, стенокардией, пищевыми отравлениями. Консультирует по вопросам плановой и сезонной вакцинации. Разрабатывает профилактические мероприятия по предупреждению ОРВИ и гриппа.
Марія С.
Записаться на приемПоследняя запись была 2024-03-19