Гайдамашко Ігор Аркадійович

Стоматолог
Здійснює художнє відновлення зубної емалі, повертаючи посмішці естетичний вигляд. Спеціалізується в наданні допомоги при карієсі та пульпіті. Лікує та пломбує зубні пошкодження та кореневі канали. Очищає зубну емаль від каменів та інших забруднень. Консультує пацієнтів з приводу профілактики запальних процесів, захворювань ротової порожнини. Визначає наявні проблеми та пропонує оптимальні способи вирішення.
Хмельницький вул. Соборна, 69

Стаматолог від Бога! Дуже приємний, ввічливий, розумний спеціаліст! Вміє найти підхід до пацієнта, все докладно пояснити і усунути проблему швидко та безболісно. Я дуже вдячна йому за лікування. Відтепер рекомендую його всім друзям. До дітей також має особливий підхід, донька хоче ходити тільки до нього. Дякую Вам, Ігор Аркадійович, Ви найкращий!!!!
Олексій
23 травня '17р.
Дуже цікавий лікар, приємний співрозмовник, не поганий фахівець, швидко налаштовується на роботу, відповідально ставиться до справи, можливо був незначно зхвильований, але роботі це не заважало.здається навчався у Вінниці, не поганий ВУЗ. Був у різних лікарів, різних рівнів, цей ніби нічого. Насторожує що палить, для стоматолога це мінус . Про клініку відгуки різні , але Гайдамашко вартий уваги, рекомендую .
Екатерина
Врач мне понравился, легко все сделал и уже не болит
Валентин
Відчував сильну зубну біль, звернувся до Гайдамашко і отримав швидку допомогу. Тепер буду звертатися до нього частіше.

• В 2007 році закінчив Вінницький Національний Медичний Університет ім. Н. І. Пирогова, факультет «Стоматологія»

Курси

• 2008 рік — участь у семінарі «Рентгенологічне обстеження в амбулаторній практиці врача-стоматолога»
  • 2009 рік —прослухав теоретичний курс «Інноваціні технології препарування кореневих каналів»