Стоматолог-ортодонт в Хмельницькому

Наташа
Муж обратился к этому специалисту, потом я. Теперь это наш семейный стоматолог.
16 вересня '16 г.
Ира
Осталась довольна лечением, приду снова на профилактику
18 вересня '16 г.
Никита
Еще год назад каждый поход к стоматологу был для меня испытанием. Но однажды обратился к Олегу Олеговичу и с тех пор лечу зубы только у него. Все процедуры проводит аккуратно и без боли.
09 червеня '16 г.
Віктор
Гарна дівчина та професійний зубний лікар.
02 червеня '16 г.
Стоматолог-ортодонт
Лікар Білоконь Марія Олегівна фахівець у роботі із стоматологічними захворюваннями. Виправляє зубний прикус з використанням пластинок. Проводить корекцію вразі нерівного розташування одиниць або розміщення далеко один від одного. Встановлює брекети у випадках дефектів посмішки. Проводить консультації по питанням відновлення нормального ряду зубів.
Хмельницький вул. Соборна, 69
Стоматолог-ортодонт
Стоматолог-ортодонт займається усуненням дефектів зовнішнього вигляду зубів. Здійснює виправлення прикусу за допомогою встановлення пластинок. Проводить вирівнювання зубного ряду, користуючись капами. Надає послуги із встановлення брекетів. Проводить консультаційну діяльність із визначення методів покращення стану посмішки, профілактики деформації.
Хмельницький вул. Зарічанська, 57/1