Оксфорд Медікал (Oxford Medical), медичний центр у Хмельницькому

Хмельницький, (Центр), вул. Подільська 93/1, БЦ «Куб», 2-й поверх
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-18:00 Н: 08:00-17:00

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
Хмельницький вул. Січових стрільців, 2/2 (навпроти ТЦ «Агора»)
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр "Оксфорд Медікал" є філією міжнародної мережі клінік, займається лікуванням різних захворювань малоінвазивними методами за 6 напрямками. Лікарі центру мають першу категорію кваліфікації, багаторічний досвід, пройшли додаткові тематичні курси та семінари.

Послуги, які надає клініка:

• консультація фахівця (уролога, косметолога, проктолога, гінеколога, терапевта, хірурга);
  • УЗ-діагностика внутрішніх органів;
  • денний стаціонар;
  • амбулаторна хірургія;
  • сімейна медицина;
  • встановлення вагітності;
  • вибір методів контрацепції;
  • терапія порушень менструального циклу;
  • повний гінекологічний огляд;
  • ін’єкційна терапія;
  • біоревіталізація;
  • ліфтинг;
  • контурна пластика.

Переваги медичного центру - комплексний підхід, зручні умови, дотримання конфіденційності, доброзичлива атмосфера, ввічливий персонал, сучасне безпечне обладнання, висока якість послуг, можливість продовжити лікування у іншому місті мережі.

Знаходиться філія за адресою вул. Подільська, 93/1

Оксфорд Медікал (Oxford Medical), медичний центр у Хмельницькому, вартість послуг:

• УЗД внутрішньочерепних судин (дуплексне сканування) 700
  • УЗД органів черевної порожнини та зачеревинного простору (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза, нирки, наднирники) 570
  • УЗД нирок, наднирників 450

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Олена
27 квітня '22р.
Хороші відгуки про спеціалістів клініки! Хочу попасти на прийом до лфкаря по захворюваннях суглобів! Дуже сильно болить коліно! Дякую!
Діана
Дуже хороший персонал і гарне обслуговування.Рекомендую лікаря гінеколога Бойко Наталю Сергіївну. Професіонал своєї справи. Поставила правильний діагноз і вилікувала. Працює на результат. Дуже хороша людина. Рекомендую саме Наталю Сергіївну!
Катя
Ідеальний лікар
Дуже гарне обслуговування, вічливий персонал була у лікаря гінеколога Бойко Наталі Сергіївни дуже гарний спеціаліст чуйна , до чужих проблем , порадила які аналізи зробити , дуже рекомендую !!!
Наталія
Так це лікар від бога він лікував мого сина я вдячна. Дай боже йому здоров'я і сили.
Катерина
Дуже сподобався підхід лікаря до пацієнта. Прості та чіткі відповіді на всі запитання. Дуже задоволена
Алина
Этот специалист знает по своему направлению все. Сколько интересного я узнала, да и оказалось, что моя проблема не такая страшная. Специалист не пугает, а рассказывает реальные случаи. Ему хочется доверять. Девочки, чаще ходите к гинекологу!
Олеся
Ходила до лікаря по рекомендації. Відразу сподобалась її чуткість та відношення до пацієнту. Обслідування проводить дуже швидко та інформативно. Лікарі діагностики не дуже полюбляють розмовляти с пацієнтами, та відповідати на питання. Рекомендую!
Катерина
Дуже приємна людина. Турботливо відноситься до дітей. Мій хлопчик раніше дуже боявся лікарів. З Ларисою Іванівною все склалося найкращим чином. Тепер усі прийоми супроводжуються лише позитивним настроєм. Рекомендую цю чудову людину усім батькам.
Владислав
Ходил к врачу по наводке. Специалист хороший, подход современный, за что я и ценю врачей. Мало кто из действующих докторов прислушивается к современной медицине, чаще диагностика и лечение осуществляются по старым методам. Так что огромный плюс Валерию Владимировичу за нестандартный подход!
Лікар допомогла мені позбавитися проблеми з якою я боролася кілька років. Всім рекомендую!
Игорь
Комплексный подход к решению моей проблемы после тщательной диагностики, всё подробно разъяснила - что к чему. О всех препаратах рассказала, показала какие могут быть применены аппаратные методы. Очень толковый косметолог.
Дмитрий
Хороший специалист, и симпатичная девушка, услугами, отношением и профессиональным уровнем доволен. Рекомендую!
Тетяна
Дуже хороший лікар, вилікував мені швидко і не боляче ерозію яка турбувала мене не один рік.
Варя
Хочу большое спасибо сказать врачу неврологу Анне Васильевне, очень грамотный специалист ,с ней общаешься и понимаешь, что у нее за плечами огромный опыт. Доктор разложила мне все так сказать по полочкам, дала ответы на мои вопросы,назначила лечение.
Игор
Лікарь Святослав Ростиславович Микитюк – дуже хороший хірург.Я рекомендую! Він чудово відноситься до своїх пацієнтів. Профессійно провів операцію і підтримував мене вже на післяопераційному єтапі. Заходив до мене по декілька разів на день, щоб поцікавитися моїм почуттям , та повідомити результат аналізів. Я дуже йому вдячний!
Мира
Вадим Иванович лечил моего отца. Еле уговорили папу прийти на прием. Теперь он благодарен врачу за оказанную помощь. Ведь жизнь без осложненного геморроя намного красочнее!
Лера
Специалист высочайшего уровня, грамотно и доступно разъясняющая ситуацию . Спасибо Вам огромное за ваш профессионализм и правильно назначенное лечение, которое дало большой положительный сдвиг в сторону заметного улучшения моего здоровья. Рекомендую Волянскую Анну Васильевну.
Віктор
Хірург Микитюк Святослав Ростиславович люб'язно погодився провести складну операцію з видалення у мене пахової грижі.Він відомий лікар у місті , і потрапити до нього на прийом завжди є дуже багато бажаючих.Все пройшло дуже добре.Період реабілатації також був відносно коротким.
Аня
Вадим Иванович человек с золотыми руками. Мне нравится его подход к любому делу. Всегда знает как помочь человеку. Лечение назначает действительно хорошее, от которого становится только лучше.
Юля
Жолкевська Алена Николаевна - отличный врач, знает своё дело! Помнит своих пациентов по имени. Вела мою непростую беременность, назначала лечение, всегда обходительная и внимательная! Всем рекомендую!
Майя
Жолкевська Алена Николаевна очень мне понравилась. Отлично провела прием. Понравилось, что врач никуда не торопится и все понятно объясняет. Времени столько уделила, сколько мне нужно было. Даже переспрашивать ничего не пришлось.Спасибо
Дмитрий
15 травня '18р.
Обращался за помощью и получил её. Профессионализм и сервис.
Віктор
14 травня '18р.
Первиний прийом відбувся і назначили на УЗД і аналізи. Записалася на повторний прийом і по результатам УЗД і аналізів зясували в чому причина. Пролікувалася і отримала позитивний результат. Дякую лікарю!
Костянтин
Сподобалося! Лікування допомогло, значить клініка заслуговує на довіру.
Олена
Тетяна Іванівна заслуговує на довіру. Уважна.
Маргарита
Обращаюсь к этому специалисту уже не первый раз, результат впечатляет всегда.
Ринат
Очень хороший специалист. Помог мне решить возникшие проблемы со здоровьем.
Славик
Это просто отличный специалист!
Женя
Назначила препараты, рассказала, как их принимать. Все четко и профессионально.
Приємна та чуйна лікарка, ходжу до неї давно.
Алина
На приемы к Ткачук хожу регулярно. Благодаря ей всегда контролирую свое женское здоровье.
Лера
Консультируюсь по мере необходимости, грамотный доктор.
Михаил
Очень хороший доктор. Знает свое дело.
Семен
Доктор прекрасный, знающий, грамотный.
Часто пользуюсь ее услугами, чтобы стать еще красивей)
Жанна
21 квітня '16р.
Обратилась к ней по совету своей подруги. Доктор хороший, внимательно проводит осмотр.

Лікарі клініки Оксфорд Медікал (Oxford Medical), медичний центр у Хмельницькому

• Педіатр
  • Проктолог
  • Хірург
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Хмельницький вул. Проскурівська, 74 А (ТЦ Luxury)
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівській — це філія великої мережі лабораторій Меділабс, заснованої 8 років тому молодими перспективними лікарями. Штат співробітників представлений кваліфікованими фахівцями, які працюють для надання послуг високої якості всім бажаючим. Для надання професійної допомоги в лабораторії використовуються сучасні аналізатори зарубіжного виробництва, реактиви, які рекомендовані виробниками апаратури, якісні витратні матеріали. Все це в комплексі дозволяє отримати швидкий результат з мінімальними матеріальними витратами пацієнтів.
6,7
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівського Підпілля — це один з численних філій мережі лабораторій Меділабс, відкритої в 2013 році. Команда професіоналів готова надати високоякісні послуги з проведення лабораторної діагностики з отриманням результатів в найкоротші терміни і мінімальними фінансовими витратами. Спектр послуг лабораторії представлений як одиночними аналізами, так і пакетними пропозиціями, які включають всі дослідження, які необхідні для оцінки роботи певних органів, систем організму.
Пн — Пт: 08:00-16:00 Сб: 08:00-14:00 Н: 08:00-10:00
Хмельницький вул. Панаса Мирного, 1/2
9,3
Медичний центр "Призма ОН" працює з 1996 року, надає повну кваліфіковану медичну допомогу у галузі акушерства і гінекології, терапії, неврології, ультразвукової діагностики.