Сторінка 2. Стоматологи в Хмельницькому

Валентин
Відчував сильну зубну біль, звернувся до Гайдамашко і отримав швидку допомогу. Тепер буду звертатися до нього частіше.
14 серпня '16 г.
Екатерина
Врач мне понравился, легко все сделал и уже не болит
04 листопада '16 г.
Олексій
Дуже цікавий лікар, приємний співрозмовник, не поганий фахівець, швидко налаштовується на роботу, відповідально ставиться до справи, можливо був незначно зхвильований, але роботі це не заважало.здається навчався у Вінниці, не поганий ВУЗ. Був у різних лікарів, різних рівнів, цей ніби нічого. Насторожує що палить, для стоматолога це мінус . Про клініку відгуки різні , але Гайдамашко вартий уваги, рекомендую .
23 травня '17 г.
Стаматолог від Бога! Дуже приємний, ввічливий, розумний спеціаліст! Вміє найти підхід до пацієнта, все докладно пояснити і усунути проблему швидко та безболісно. Я дуже вдячна йому за лікування. Відтепер рекомендую його всім друзям. До дітей також має особливий підхід, донька хоче ходити тільки до нього. Дякую Вам, Ігор Аркадійович, Ви найкращий!!!!
22 листопада '17 г.
Борис
Удалил мне зуб мудрости. Я думал, что будет намного больней)
03 травня '16 г.
Маша
Хороший врач, опытный, не делает больно.
06 листопада '16 г.
Стоматолог
Лікар першої категорії Іванчук Тетяна Константинівна займається вирішенням проблем, що відносяться до галузі стоматології. До основних обов’язків належать лікувальні процедури та пломбування карієсу/кореневого каналу. Займається відновленням коронкової зубної ділянки. Виповнює чищення зубної емалі. Призначає медикаментозні процедури при виявленні дефектів зубного ряду, дистрофії тканин пародонту, гострих больових синдромах, ураженнях слизової оболонки.
Стоматолог
Стоматолог спеціалізується на усуненні дефектів щелепно-жувальної системи, захворювань зубів та ротової порожнини. Володіє сучасними технологіями роботи із зубами та методикою художньої реставрації. Має досвід лікування, пломбування кореневих каналів, усунення карієсних пошкоджень. Виповнює медичні маніпуляції пацієнтам із пульпітом, пародонтом, пародонтозом.
Стоматолог-хірург, Ортодонт, Ортопед
Лікар Остафійчук Сергій Петрович працює за напрямками стоматологічної хірургії, ортопедії. Надає послуги ортодонта, виправляючи зубні щелепні аномалії. При виникненні ускладнень проводить оперативні втручання. Спеціалізується на відновленні нормального зубного прикусу. Реставрує кривизну, асиметрію. Надає допомогу при необхідності встановлення зубних імплантатів на місцях втрачених чи надзвичайно пошкоджених зубів. Головний лікар стоматологічної фірми.
Хмельницький вул. Пилипчука, 26
Стоматолог
Лікар Горленко Катерина Олександрівна виконує професійну діяльність в галузі стоматології. Займається лікуванням парадонтита, гингивита, парадонтозу, карієсу та форм його ускладнень. Здійснює зменшення дефектів тканин пародонта, усуває гострі больові відчуття при пульпіті, периодонтиті. Оглядає, діагностує стан ясен, слизової оболонки. Проводить консультації з дотримання правил гігієни ротової порожнини для профілактики кровотечі, випадіння зубів.
Стоматолог-ортодонт
Стоматолог-ортодонт займається усуненням дефектів зовнішнього вигляду зубів. Здійснює виправлення прикусу за допомогою встановлення пластинок. Проводить вирівнювання зубного ряду, користуючись капами. Надає послуги із встановлення брекетів. Проводить консультаційну діяльність із визначення методів покращення стану посмішки, профілактики деформації.
Стоматолог
Стоматолог вищої категорії вирішує проблеми, що стосуються нормальної роботи щелепо-жувальної системи. Лікує зубні захворювання такі, як карієс, парадонтит, пародонтоз. Пломбує пошкоджені кореневі канали та ділянки емалі. Надає послуги з чистки зовнішньої частини зубів від нальоту та утворених каменів. Проводить художню реставрацію зубного ряду, повертаючи посмішці естетичний вигляд.