Котецька (Омельченко) Олена Станіславівна

Стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед надає медичні послуги відновлення та протезування зубів. Спеціалізується на встановлення керамічних/металокерамічних коронок. Відновлює втрачені щелепно-жувальні функції. Встановлює імплантати на місця втрачених зубів. Проводить фіксацію постійних протезів чи таких, що можна знімати. Займається вирішенням захворювань кісткової/м’язової системи.
Хмельницький вул. Зарічанська, 57/1

Рая
Чудесный доктор, спасла мою "восьмерку"
Олег
Потрясающей красоты девушка, которая к тому же оказалась отличным стоматологом.
Наталья Сергеевна
Спасибо большое за мою прекрасную улыбку. Сделала у Алёны Станиславовны виниры и коронки, очень красиво, натурально и главное что никто не спрашивает что я сделала зубы, но все делают комплименты, что у меня очень красивая улыбка, а раньше я почти не улыбалась. Спасибо огромное!!! Рекомендую!!!!!
Катерина
Чудовий лікар! Талановита стоматолог! Олено, дякую вам за роботу. Дуже подобається! Завжди вас раджу всім знайомим та рідним. Бажаю вам здоров’я!

• 2003 р. - Хмельницький спеціалізований ліцей №17;
  • 2008 р. - Вінницький національний медичний університет ім. Н. І. Пирогова, за спеціальністю «Стоматологія»;
  • 2010 р. - Кафедра післядипломної освіти на базі ВНМУ ім. Н.І. Пирогова, інтернатура за спеціальністю: «Загальна стоматологія»;
  • 2010 р. - НМАПО ім. П.Л. Шупика на кафедрі ортопедичної стоматології, спеціалізація по «Ортопедичній стоматології».

• Член Асоціації стоматологів України.