Микитюк Святослав Ростиславович

Хірург, Проктолог
19 років досвіду
Консультація 300 грн.
Святослав Ростиславович Микитюк проводить консультацію, діагностику та дослідження в галузі хірургії, проктології та герніології. Здійснює лікування шлунково-кишкових (виразка, гастрит, панкреатит та ін.) та проктологічних (геморой, парапроктит тощо) захворювань, займається лікуванням та видаленням грижі. За необхідності проводить оперативне втручання.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Хмельницький вул. Подільська, 93/1 (2 поверх)

Відгуки пацієнтів

Игор
22 июля '18р.
Лікарь Святослав Ростиславович Микитюк – дуже хороший хірург.Я рекомендую! Він чудово відноситься до своїх пацієнтів. Профессійно провів операцію і підтримував мене вже на післяопераційному єтапі. Заходив до мене по декілька разів на день, щоб поцікавитися моїм почуттям , та повідомити результат аналізів. Я дуже йому вдячний!
Віктор
02 июля '18р.
Хірург Микитюк Святослав Ростиславович люб'язно погодився провести складну операцію з видалення у мене пахової грижі.Він відомий лікар у місті , і потрапити до нього на прийом завжди є дуже багато бажаючих.Все пройшло дуже добре.Період реабілатації також був відносно коротким.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2000 р. - Вінницький державний медичний університет ім. Н.І. Пирогова, спеціальність "лікувальна справа";
  • 2002 р. - інтернатура за спеціальністю "хірургія";
  • 2004 р. - клінічна ординатура, спеціальність "хірургія";
  • 2008 р. - аспірантура (заочне навчання), кафедра хірургічних дисциплін ФПО ВНМУ ім. Н.І. Пирогова, м Хмельницький.

Курси

• 2009 - 2011 рр. - рівненська філія Приватного вищого навчального закладу «Європейський університет» (заочне навчання), спеціальність "Менеджмент організацій", спеціалізація "Менеджмент організацій охорони здоров'я";
  • 2012 - курси ПАЦ по хірургії, кафедра хірургічних дисциплін ФПО ВНМУ ім. Н.І. Пирогова, м Хмельницький;
  • 2016 - курси ПАЦ по хірургії, кафедра хірургічних дисциплін ФПО ВНМУ ім. Н.І. Пирогова, м Хмельницький.

Участь в асоціаціях

• Член Української асоціації хірургів-герніологів;
  • Член Європейської асоціації ендоскопічних хірургів (EAES);
  • Секретар Української асоціації хірургів-герніологів;
  • Член Європейського товариства хірургів-герніологів (EHS);
  • Засновник Хмельницького регіонального реєстру гриж;
  • Член Міжнародної асоціації хірургів, гастроентерологів та онкологів (IASGO);
  • Член Європейської асоціації з лікування ран (EWMA).