Рентген товстої кишки у Львові

Рентгенографія товстої кишки називається іригоскопія. Дане дослідження проводиться із застосуванням ретроградного заповнення органу рентгеноконтрастною суспензією. Така діагностика не супроводжується сильними больовими відчуттями, але для неї характерна поява дискомфорту через накопичення контрасту в кишечнику. Рентген застосовують в діагностичних, пошукових і диференційно-діагностичних цілях. Обов'язковим залишається застосування таких методик: повне заповнення кишки, аналіз рельєфу слизової після виходу контрасту, подвійне контрастування. Їх використання дає можливість отримати інформацію про локалізацію та форму, довжину всієї кишки та її сегментів, ступінь еластичності. Також іригоскопія є ефективним способом виявлення патологічних змін в органі. Рельєф слизової дозволяє уточнити форму коліту.

Проводять рентген товстої кишки для того, щоб уточнити діагноз. Це можуть бути аномалії в розвитку, новоутворення, наявність дивертикульозу, свищів, рубцевих звужень, кровоточивих поліпів, запалень, хронічного чи гострого коліту. Також ця діагностика затребувана у випадках, коли потрібно візуалізувати «сліпі» для колоноскопії ділянки (вигини і складки), оцінити загальну роботу кишечника. Приводом для проведення іригоскопії служить кров, гній, слиз в калових масах, дискомфорт в анальному отворі, тривалі порушення дефекації, незрозумілий больовий синдром в животі, неможливість виконання колоноскопії.

Для того, щоб рентгенограма вийшла якісною і інформативною, за кілька днів перед процедурою потрібно ретельно почистити кишечник, приймаючи «Фортранс» або звичайний активоване вугілля. Сам знімок робиться натщесерце. Протипоказанням є вагітність і загальний важкий стан хворого, а також перфорація стінки органу.

Софія
Чудова клініка та фахові лікарі.
Вже в друге роблю гігієну в лікаря Ірини Антішко. Результатом дуже задоволена. Все швидко,безболісно і якісно. Дуже дякуююююю!
Іванка
Звернулась у клініку Рікота за порадою родичів. Задоволена нею,роблять якісно і недорого . Моя донька ходить лікувати зуби задоволенням. Дуже привітний персонал,лікарі мають підхід до дітей.Моя доця сама питає коли ми знову підем до зубного і це великий плюс.Дякую що ви є.
Леонід
Замучив зуб мудрості, тому було вирішено його видалити. Після пошуків по інтернету наткнувся на стоматологічну клініку РІКОТА. Видалення зуба мудрості пройшло якісно і швидко. Персонал кваліфікований, та уважний.
Андрій
Звернувся до стоматологічній клініці РІКОТА за рекомендацієй друга. У данній клініці, мені надали якісну допомогу з лікування зубів від пародонтиту. Тепер я можу безболісно приймати будь-яку їжі. Все зробили швидко та якісно, тай ще недорого. Дякую.
Антоній
Наша молодша донька, дуже боїться лікувати зуби. Ми дізналися, що у стоматологічній клініці РІКОТА існує така послуга, лікування в стані медикаментозного сну. Нашій дочці дуже сподобалась, ця послуга. Зробили все якісно, гарно та не дорого. Дякуємо.

На жаль,

за напрямком "Рентген товстої кишки" лікарень та діагностичних центрів у Львові на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
8,6