Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) у Львові

Послуга Ціна
Панорамний рентген 160 грн
Ортопантомограма 200 грн
Додатково ортопантомограма в негатив 200 грн

Ортопантомограмма зубів — методика стоматологічної променевої діагностики, що дозволяє отримати розгорнуте сканування такої складної анатомічної області, як зубочелюстна система, за допомогою спеціального рентгенівського апарату — ортопантомографа. Знімок щелепи виходить шляхом проектування рентгенівських променів на екран після їх проходження через досліджувані структури. Залежно від щільності тканин, ортопантомограмма проявляється тінями з більшою або меншою інтенсивністю.

Ортопантомограмма виконується на цифровому або плівковому апараті. У першому випадку зображення безпосередньо виводиться на монітор, після чого лікар роздруковує знімок всіх зубів або зберігає інформацію на електронному носії. Що стосується плівкового апарату, знімок порожнини рота проектується на рентгенівську плівку. Панорамний знімок щелепи містить інформацію про верхню, нижню щелепи, зуби, суглоби, навколоносові пазухи. З огляду на той факт, що стоматологічні матеріали відносяться до рентгеноконтрастних речовин, зображення візуалізує імплантати і пломби. У разі появи зубного болю необхідно звернутися до лікаря для проведення обстеження, встановлення причини появи клінічної симптоматики. Завдяки рентгенологічній процедурі вдається виявити джерело больового синдрому, а при захворюваннях ЛОР-органів — простежити зв'язок між синуситом і формуванням запального вогнища в зубі.

Оглядовий знімок зубів необхідний для діагностики всієї ротової порожнини, перед імплантацією, для виявлення зубів мудрості. Призначається панорамний знімок зубів стоматологом перед початком складного хірургічного лікування всім, хто старше 15 років. За допомогою рентгенівської методики лікар:

 • оцінює стан зубощелепної системи, верхньощелепних пазух і синусів, скронево-щелепних суглобів, кореневих каналів, гайморових пазух, кісткової тканини;
 • виявляє пародонтит, його стадії, карієс, в тому числі під коронкою або пломбою;
 • діагностує кісти, гайморит, новоутворення доброякісного, злоякісного походження, зміни в тканинах різного генезу;
 • виявляє ускладнення травматичного пошкодження.

Знімок зубів, виконаний на етапі діагностики та в процесі лікування, дозволяє оцінити ефективність консервативної терапії. Також обстеження потрібно для контролю над прогресуванням хвороби. Панорамний знімок зубів дозволяє встановити локалізацію, нахил зубів. При пародонтиті вдається візуалізувати пародонтальні кишені з подальшим аналізом їх глибини, розташування. Щоб зробити круговий знімок зубів, особливих вимог до підготовки немає. Пацієнту необхідно зняти металеві прикраси з волосся і вух. Усередині ортопантомографа голову пацієнта фіксують спеціальним тримачем. Проводиться кругова зйомка черепа, в результаті чого отримують двомірне зображення («паспорт пацієнта»).

Під час проведення обстеження джерело випромінювання і датчик (приймач) рухаються в різних напрямках, що дозволяє отримати панорамний рентген зубів. Апарат розрахований на індивідуальні особливості щелепно-лицьової системи кожної людини, тому результати виходять досить точні, що вкрай необхідно для постановки правильного діагнозу. Процедура нешкідлива, безболісна. Ортопантомограмма триває приблизно 30 секунд, а весь процес займає 5 хвилин. Ортопантомограмма у Львові виконується у всіх стоматологічних клініках, де встановлено ортопантомограф.

57
8,0
8,7
Львів вул. І. Виговського, 20б
р.Залізничний
Клініка УСМІШКА, заснована у 1989 році - досягла найвищих щаблів сьогоднішньої стоматології. Надаємо комплексну стоматологічну допомогу для усієї родини у вирішенні будь-яких проблем, зв'язаних з захворюваннями ротової порожнини, з застосуванням найновіших технологій та методів лікування на високоякісному стоматологічному обладнанні. Приймають 8 досвідчених...
 • Панорамний рентген 160
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-14:00
7,5
Львів вул. Коперника, 20
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Заблоцького" - інфекційна безпека кабінету, операційної, використання сучасного обладнання та матеріалів, можливість проводити лікування дітей під наркозом, стильна затишна атмосфера.
 • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-16:00
7,4
Львів вул. Тершаковців, 1б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка "Перфект-Дент" з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
 • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології "Симбіотика" відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
 • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Володимира Великого, 31
р.Франківський
Стоматологічний центр "Рікота" відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
 • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Герцена, 6/1-а
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології "Когут і Когут" створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
 • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) 150
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка "Галдентс" відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
 • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
Працює з 09:30-20:00
Сб: 10:00-15:00
7,2
Львів вул. Дорошенка, 31
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Стоматпрофі" пропонує пацієнтам широкий вибір стоматологічних послуг з діагностикою, лікуванням зубів та ясен. У штаті працюють лікарі вищої кваліфікації.
 • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
Працює з 09:00-20:00
7,2
Львів вул. Пекарська, 55/3
р.Личаківський
Ортодонтологічний центр "Villa Louisa" спеціалізован на естетичній стоматології та візуальній діагностиці ротової порожнини, працює з 2013 року. У роботі фахівці клініки дотримуються європейських стандартів, орієнтуючись на роботу французьких колег.
 • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
 • Стандартна панорамна
 • Дитяча панорамна
 • Ортогональна
 • Інтерпроксимальна
Працює з 09:00-19:00
7,1
Львів вул. Сахарова, 82/17
р.Франківський
Клініка стоматології Глушко займається естетичним протезуванням та імплантацією, хірургією та ендодонтичним лікуванням зубів. Фахівці клініки мають багаторічний досвід, пройшли навчання за кордоном.
 • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
Працює з 09:00-19:00