Рентген зуба у Львові

Рентген порожнини рота — це інструментальна діагностична методика, заснована на використанні рентгенівських променів. Промені, проходячи через тканини певної зони, відбиваються назад в апарат, після чого показують зображення у вигляді тіней. Їх інтенсивність в чорно-білій гамі залежить від щільності досліджуваних структур. Рентген в стоматології використовується досить часто з метою діагностики, контролю над лікувальним процесом або відстеження швидкості прогресування захворювань. Рентген зубів допомагає лікареві розпізнати проблеми ротової порожнини у випадках, коли неможливе візуальне виявлення патологічного вогнища.

Стоматологи застосовують рентген всіх зубів для дослідження прихованих патологій, вивчення структури тканин ясен і коренів. Після обробки результатів доктор може призначити оптимальне лікування. Рентген знімок зубів має такі різновиди.

• Прикусний (найпопулярніший, так як дозволяє виявити карієс і пародонтит на ранній стадії).
  • Періапекальний (призначений для виявлення кіст, абсцесів, пухлин).
  • Панорамний рентген щелепи (оглядова діагностика всієї ротової порожнини, яка використовується перед імплантацією, для виявлення зубів мудрості).
  • Оклюзійний (за допомогою одного знімка отримують картину і верхньої, і нижньої щелепи).

Рентгнеографія зубів необхідна, коли потрібно з'ясувати, чи є у пацієнта карієс або хвороби ясен. Знімок допомагає чітко визначити анатомічні особливості зубів і коренів, наявність аномального прикусу, підтвердити перелом щелепи. Зробити знімок зуба рекомендується при появі больових відчуттів в області зуба в процесі жування, коли виявляється безпосередній тиск, або в спокої. Больовий синдром має ниючий, пульсуючий, стріляючий характер. Також серед приводів для звернення до стоматолога варто відзначити появу припухлості щоки на ураженій стороні, відкол шматочка зуба в процесі «розкусуванні» горіхів, відкривання пляшки.

Рентгенівські знімки зубів показані для виконання при підозрі на:

• каріозне пошкодження;
  • захворювання пародонту;
  • наявність кістозних утворень, пухлин, абсцесів;
  • каріозні процеси, локалізовані всередині зуба під прикриттям пломби, коронки;
  • зрощення, неправильний прикус;
  • пульпіт;
  • травматичне пошкодження коренів, щелепи.

Знімок зубів необхідний перед установкою імплантатів, протезування.

Рентген зубів не передбачає ніякої підготовки. Зазвичай процедура виконується безпосередньо в стоматологічній клініці, більшість з яких оснащена необхідним обладнанням з використанням цифрових технологій. Доза опромінення мінімальна і безпечна для здоров'я. Фіксація плівки у деяких пацієнтів супроводжується блювотним рефлексом, тому фахівці рекомендують під час рентгенографії дихати через ніс, роблячи глибокі вдихи. Рухати головою в процесі дослідження не дозволяється, тому що це призведе до нечіткого зображення, тому буде потрібне повторне проведення обстеження. Перед процедурою потрібно зняти металеві прикраси, які потрапляють в зону проходження рентгенівських променів. Якщо виходить неякісний знімок, ускладнюється процес постановки діагнозу через його недостатню інформативність. Єдине протипоказання, яке має рентген зубів, — це вагітність, хоча при серйозній стоматологічній проблемі рентгена не уникнути. Рентген зуба у Львові здійснюється практично в усіх державних стоматологічних медустановах. Що стосується приватних клінік, більшість з них оснащені сучасною рентгенівської апаратурою.

Прицільний рентген 60 грн
Панорамний діагностичний рентгензнімок 300 грн
Сегментний діагностичний рентгензнімок 150 грн
Діагностична модель однієї щелепи 800 грн
Комплексна функціональна діагностика (зняття відбитків+ артикуляційне дослідження+ діагностичні моделі+ цифрова діагностика) 3200 грн
Рентген/радіовізіограф 50 грн
Знайдено 16 клінік

Працюють по:

Сб
Марія Шкоропад
Лікуємось в клініці всією сім"єю. Задоволені усім. Особливо вдячні Христині Назарівні за лікування нашого сина (вміла перетворити похід до стоматолога в дійство з позитивними емоціями).
Антон
Колись звертався до цього Центру, робив КТ з якоюсь довгою назвою. Залишився задоволений обслуговуванням, та ще й 3Д картинками мене розважали.
В центрі діагностики я частий гість, так як мій син любить падати та щось ламати. Я думаю, скоро мені особисто створять абонемент) А якщо серйозно, то тут працюють людяні, щирі професіонали, рекомендую!
Ірина
Прекрасний Центр діагностики, тут працюють справжні профі своєї справи. Була тут неодноразово, доки лікувалась у стоматолога. Сервісом лишилась задоволена.
Игорь
Для стоматолога нужно было сделать 3Д проектирование челюсти, потому я отправился в Центр 3Д диагностики, все логично. Я не прогадал с выбором, тут сделали все быстро и четко, без трех километровых очередей. Определенно оставлю визитку на всякий случай.
Диана
Любое облучение это риск, потому мне как маме, очень важно, чтобы когда идет речь о здоровье моего ребенка, вес было максимально безопасно. В центре 3Д диагностики стоит аппарат с минимальным облучением, потому хоть за это я не переживала. Врачи меня заверили, что с моим ребенком все в порядке, и переживать нет причин. Потому я благодарна сотрудникам за их труд и администрации, что не жалеют денег на современное оборудование.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. І. Виговського, 20б
р.Залізничний
Медичний центр УСМІШКА, заснований у 1989 році - досяг найвищих щаблів сьогоднішньої медицини. Надаємо комплексну стоматологічну допомогу для усієї родини у вирішенні будь-яких проблем, зв'язаних з захворюваннями ротової порожнини, з застосуванням найновіших технологій та методів лікування на високоякісному стоматологічному обладнанні. Приймають 8...
  • Прицільний рентген 60
Львів вул. Чернігівська, 18
р.Личаківський
Центр медичної 3D діагностики пропонує проведення якісної та безпечної рентгендіагностики пацієнтів для досконалого огляду щелепно-ліцевої зони.
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
  • Панорамний діагностичний рентгензнімок 300
  • Сегментний діагностичний рентгензнімок 150
  • Діагностична модель однієї щелепи 800
  • Комплексна функціональна діагностика (зняття відбитків+ артикуляційне дослідження+ діагностичні моделі+ цифрова діагностика) 3 200
Працює з 08:00-20:00
Львів Вул. Виговського 5Б
р.Залізничний
  • Рентген/радіовізіограф 50
Працює з 09:00-21:00
Львів вул. Коперника, 20
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Заблоцького" - інфекційна безпека кабінету, операційної, використання сучасного обладнання та матеріалів, можливість проводити лікування дітей під наркозом, стильна затишна атмосфера.
Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології "Симбіотика" відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
Львів вул. Тершаковців, 1б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка "Перфект-Дент" з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Герцена, 6/1-а
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології "Когут і Когут" створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
  • Ренгенографія прицільна 60
Працює з 09:00-18:00
7,2
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка "Галдентс" відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
Працює з 09:30-20:00
Львів вул. Дорошенка, 31
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Стоматпрофі" пропонує пацієнтам широкий вибір стоматологічних послуг з діагностикою, лікуванням зубів та ясен. У штаті працюють лікарі вищої кваліфікації.