Рентген гортані у Львові

Рентген гортані — діагностичне дослідження, в основі якого лежить використання рентгенівських променів. Незважаючи на те, що рентген менш інформативний в порівнянні з комп'ютерною томографією, МРТ, все ж він широко застосовується в медичній практиці. Рентгенографія гортані, в більшості випадків, проводиться в двох проекціях, а саме прямий та бічний. Завдяки різній щільності тканин в організмі, рентгенівські промені затримують в них в більшій чи меншій мірі, що візуально проявляється на знімку чорно-білими тінями. За допомогою рентгенологічного дослідження фахівець може виявити різні зміщення органу, деформації, а також місця звуження і розширення.

Коли показано проведення рентгена гортані?

Рентген гортані дозволяє діагностувати таку патологію, як:

• травматичне пошкодження;
  • порушення рухливості голосових зв'язок;
  • чужорідне тіло в просвіті органу;
  • ураження внаслідок інтубації трахеї;
  • контроль динаміки внаслідок опіку;
  • онкологічний процес;
  • кістозні утворення;
  • звуження трахеї на тлі таких захворювань, як дифтерія, коклюш.

Коли протипоказано проводити рентген гортані?

До числа протипоказань слід віднести вагітність, однак за відсутності можливості використання інших методів діагностики, за життєвими показаннями, навіть вагітним виконується рентген гортані. При цьому обов'язково використовуються засоби захисту.

Як підготуватися до рентгену гортані?

Для проведення рентгенологічного дослідження гортані не потрібна спеціальна підготовка. Досить зняти всі прикраси, які знаходяться в зоні передбачуваного обстеження. Металеві вироби можуть спотворювати зображення, через що діагностика може бути не точною. Дослідження виконується в положенні на животі або на боці. Пучок рентгенівських променів направляється на область шиї. Для отримання більшого обсягу інформації пацієнту може бути введений контраст перед рентгеном. Контрастна речовина дає можливість більш точно візуалізувати орган. Чим щільніше досліджувана тканина, тим світліше вона проявляється на рентгенологічному знімку. Так, кісткові структури — білі / світло-сірі, а м'які тканини — темні.

Софія
Чудова клініка та фахові лікарі.
Вже в друге роблю гігієну в лікаря Ірини Антішко. Результатом дуже задоволена. Все швидко,безболісно і якісно. Дуже дякуююююю!
Іванка
Звернулась у клініку Рікота за порадою родичів. Задоволена нею,роблять якісно і недорого . Моя донька ходить лікувати зуби задоволенням. Дуже привітний персонал,лікарі мають підхід до дітей.Моя доця сама питає коли ми знову підем до зубного і це великий плюс.Дякую що ви є.
Леонід
Замучив зуб мудрості, тому було вирішено його видалити. Після пошуків по інтернету наткнувся на стоматологічну клініку РІКОТА. Видалення зуба мудрості пройшло якісно і швидко. Персонал кваліфікований, та уважний.
Андрій
Звернувся до стоматологічній клініці РІКОТА за рекомендацієй друга. У данній клініці, мені надали якісну допомогу з лікування зубів від пародонтиту. Тепер я можу безболісно приймати будь-яку їжі. Все зробили швидко та якісно, тай ще недорого. Дякую.
Антоній
Наша молодша донька, дуже боїться лікувати зуби. Ми дізналися, що у стоматологічній клініці РІКОТА існує така послуга, лікування в стані медикаментозного сну. Нашій дочці дуже сподобалась, ця послуга. Зробили все якісно, гарно та не дорого. Дякуємо.

На жаль,

за напрямком "Рентген гортані" лікарень та діагностичних центрів у Львові на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
8,6