Страница 3. Дуплексное сканирование маточно-плацентарного кровотока в Киеве

4,0
Яна
Була на прийомі у лікаря-ендокринолога Бігун Неллі Ананьївни. Однозначно не рекомедую записуватися до цього лікаря. Прийом триває 15 хв, після чого, лікарка швидко вказує на двері, бо на черзі інший пацієнт, анамнез пишеться навмання - більшість інформації, яка була внесена в заключення, по суті, не відповідає дійсності, бо лікарка навіть того не запитувала і не оглядала. Було призначено здати ряд аналізів та зробити УЗД щитоподібної залози, після чого прийти на повторну консультацію, на якій Неллі Ананьївна прямим текстом озвучила, що в моїй ситуації "світла в кінці тунелю вона не бачить" (<--пряма мова!). Добре, що в рекомендаціях було вказано додатковий огляд хірурга (обстежувалась в іншій клініці за рекомендацією знайомого), після консультації якого стало зрозуміло, що нічого страшного немає і у моєму випадку потрібно просто раз на пів року слідкувати за показниками аналізів та загальним самопочуттям.
Ужасная клиника, абсолютно не клиентоориентированы. Обещали,что со мной свяжутся для решения моего вопроса и просто забили.
Диана
Когда я попала на приём к доктору Павловскому , я поняла,- это специалист своего дела! Всегда внимателен , тактичен , профессионально собирает анамнез и на основании этого всегда ставит правильный диагноз. А правильный диагноз это 99% успеха в лечении .
Дуже сподобався цей лікар! Дана Олександрівна не лише кваліфікований та відповідальний спеціаліст, а й просто хороша людина, яка дійсно намагається по максимуму допомогти людині. Надання послуги та консультацій на найвищому рівні! Рекомендую.
Відмінний спеціаліст. Щира, доброзичлива та усміхнена. Все детально розпитає, обстежить, а що саме головне її висновок дав змогу лікарю поставити вірний діагноз та призначити відповідне лікування. Дякуємо Вам за допомогу!
Маргарита
Ирина Ярославовна лечила нашему сыну гаймморит, промывала придаточные пазухи носа. Результатом лечения мы довольны, сын здоров.
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Киев с. Софиевская Борщаговка, ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)
Многопрофильная клиника «Амеда» в ЖК Барселона относится к сети семейных клиник Киева, обеспечивает качественную медицинскую помощь на уровне международных стандартов для детей и взрослых. В штате клиники врачи высшей квалификационной категории, обеспечивающие диагностику и лечение различных заболеваний.
  • Доплерометрія маткового, плацентарного та плодового кровотоку 505