Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Дуплексне сканування матково-плацентарного кровоплину у Львові

Послуга Ціна
Дуплексне сканування матково-плацентарного кровотоку 300 грн
Дуплексне сканування матково-плацентарного кровотоку, двійня 360 грн
Доплерометричне обстеження матково-плацентарно-плодового кровоплину 320 грн
Доплерометричне обстеження матково-плацентарно-плодового кровоплину (двійня) 350 грн

Сканування матково-плацентарної системи кровообігу апаратом доплерографії - це аналогова процедура ультразвукового обстеження, яка відзначається тим, що показує стан кровоносної системи матки жінки. Методика дозволяє чітко визначити характер руху, швидкість проходження крові по судинах в матці і пуповині дитини в утробі, а також артерії й аорти мозку плода. Грунтується метод на фіксації ультразвукових хвиль, які відбиваються при зіткненні зі складовими елементами крові в судинах людини. Всі результати виводяться на спеціальний екран у вигляді графіків, точок, а результати отримуються лікарем миттєво. Проводиться в імпульсному та постійному режимах з кольоровим контрастом, що дозволяє за кольорами розрізняти характер кровотоку.

Дослідження проводиться для виявлення проблем зі статевою системою жінки та чоловіки. Здатне показати наявність пухлин, новоутворень, кісти на стінках судин матки. Обов'язково потрібно проводити процедуру при вагітності, щоб вчасно визначити можливість розвитку гіпоксії плода, відхиленнях в його розвитку, кількості крові, кисню, які надходять до дитини, стан плаценти, пуповини, а також кровоносної системи головного мозку ембріона. При захворюваннях матки, онкології - це незамінна методика, яка допомагає скорегувати лікування, відштовхуючись від характеристик судин та швидкості руху крові.

Дуплексне сканування матково-плацентарного кровоплину проводиться на протязі декількох хвилин в спеціальному кабінеті при використанні особливої ​​сучасної апаратури. Для проведення процедури не потрібно спеціальної підготовки, а тому пацієнти можуть вести звичний для себе спосіб життя. Сканування повністю безпечне і безболісне, що не завдає шкоди організму не тільки жінки, але й її плоду, якщо методика проводиться під час перинатального періоду.

63
9,0
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
9,1
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
  • Дуплексне сканування матково-плацентарного кровотоку 300
  • Дуплексне сканування матково-плацентарного кровотоку, двійня 360
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
7,2
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • Доплерографія судин пуповини,плоду більше 30 тижнів 220
Працює з 09:00-18:00